Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
oyunbazz
Gerçek Ad 
KonumDenizli,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Mart 2003
2. el mesaj sayısı: 19
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Ben ağustos güncellemesini telefona SADECE İNDİRDİM. Ama okuduklarımdan sonra telefona KURMADIM. Şimdi indirdiğim dosya iki de bir önüme çıkıyor ve ... Mesaja git »
Ugreen EZCast Hk. başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Aldınız mı merak ettim. Benim isteğim de mirror ile 1:1 note fun editionun ekranını tv veya monitöre aktarabilmek...... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 ay önce)
SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition Forumuna Hoş Geldiniz ! Bu sayfanın güncelleme tarihi 06 Mart 2018 SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition ... Mesaja git »
Galaxy Tab A 10.1 with S Pen başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Teşekür ederim... Mesaja git »
Galaxy Tab A 10.1 with S Pen başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
580 modelinde MUL desteği var mı? Note 2-3-4 de var. Bern note 2 de yapmış ve hoşuma gitmişti. Ama şimdi elimde olan note 5 de bu özellik ne yazık ki ... Mesaja git »
Note 5 iç ekran ve garanti kapsamı çelişkisi başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
sonuç ne oldu?... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Telefonumu 2. El aldım. Tertemiz.kutulu vsvs idi. Ama aldıktan bir zaman sonra fark ettim ki bazen ekranda mürekkep parçaları kalıyor veya bazı köyü ... Mesaja git »
Lazer yazıcı ricoh faks tarayıcı fotokopi 299 tl başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Ben de benzer bir ürün ariyorum. Fax olmasa da olur...... Mesaja git »
Hiremco Zapper HD Plus Kullanıcı Grubu(Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Benim problemim wifi dongle bozulunca ben de kablolu bağlanayım istedim ve ethernet kablosunu bağladığımda, "kablolu bağlandı" yazıyor. Ama ag bağlant... Mesaja git »
İşte Samsung Galaxy Note 7 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 yıl önce)
Teknoloji dünyasının merakla beklediği Samsung Galaxy Note 7'nin resmi tanıtım görselleri ortaya çıktı. Evan Blass tarafından sızdırılan görüntülere g... Mesaja git »
Arkadaşları

cinsdikici
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
hp probook 450

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125