Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Coyo-T
Gerçek AdUğur SAVCI
Doğum Tarihi25 Şubat 1989
MeslekVideo Artist
İlgi Alanlarıo/c ve pc mod.
Konumİstanbul,Kağıthane
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Mart 2007
2. el mesaj sayısı: 49
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 29 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AeroBilet.com Kurnazlığı konusunu başlattı (bir yıl önce)
Bugün aerobilet'in uygulaması yüklü olduğu için bildirim geldi kampanya varmış iç hatlarda 10 TL dış hatlarda 20 TL indirim. Zaten Pazartesi günü İzmi... Mesaja git »
SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Evimde ttnet'in verdiği bir adet TP-Link modemim var, ve evde ki bütün wifi bağlantı noktalarım 802.11n destekli, o yüzden ayarlardan Kablosuz ağ Modu... Mesaja git »
Modem karmaşası içindeyim başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
çok teşekkür ederim gayet yardımcı oldunuz... Mesaja git »
Modem karmaşası içindeyim konusunu başlattı (2 yıl önce)
Evinde 16mbit ADSL bağlantım var. Son zamanlarda TP-Link TD854W modemim Wireless kopmalarından dolayı yeni bir modem almayı düşündüm. zyxel p-2812h... Mesaja git »
SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Bir adet modem almak istiyorum ADSL, VDSL ve Fiber destekli olsun istiyorum ve 802.11 ac destekli. Aynı zamanda modeme bir NAS Sunucu da bağlamak isti... Mesaja git »
Telesekreterli Telefon başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Hocam şimdi bende böyle bir telefon alıcam, merak ettiğim sorular şunlar 1. Telefona kendi sesinizden not bırakabiliyor musunuz? 2. Telefon gel... Mesaja git »
x48 Asus Rampage Formula karta Ekran Kartı ? konusunu başlattı (2 yıl önce)
Merhabalar x48 Chipset'li Asus Rampage Formula anakartıma DDR5 bir ekran kartı alsam uyum problemi yaşar mıyım?... Mesaja git »
Güneş Gözlüğü Seçimi Persol vs Rayban başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Ben uzun zamandır Persol McQueen kullanıyorum, fark ne oldu, önceki gözlüğüm RayBan'dı şimdi oyuncak gibi geliyor, aynı şekilde Carrera Speedway'e ver... Mesaja git »
Yeni Bir Dolandırıcılık Yöntemi: Yaşam Sağlık Destek Hattı başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
08504737417 MedicalPark mı ne olduğunu söyledi biraz önce, daha ilk konuşmasından sorduğum soruya cevap vermemesinden anladım sonra dalga geçmeye başl... Mesaja git »
Evde kendi kişisel bilgisayarımda kullandığım 2 adet WD Caviar Black 500GB Disklerimi SSD'ye geçtiğim için satıyorum. İstanbul içi tanesi 120, iki a... Mesaja git »
Arkadaşları

konya

chamurpeace

xenon41

Bowyer
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Workstation
Otomobil
Hyundai
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Ses Sistemi
Logitech

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141