Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Whole Lotta Rosie
Gerçek AdMert
Doğum Tarihi15 Mayıs ****
KonumAnkara,Yenimahalle
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Mart 2007
2. el mesaj sayısı: 187
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları10
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
iPhone X için Dbrand Black Camo Skin/Sticker konusunu başlattı (13 gün önce)
Dbrand web sitesinden aldığım iPhone X sticker skinleri satıyorum, ikisi 100 TL'dir. Ankara'da elden teslim ederim. Diğer illere havale sonrası kargo ... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Son güncellemeyle ilgili yorum paylaşır mısınız? Isınma sorunu herkeste mevcut mu? Eskisinden daha yüksek ekran kullanımı alabilen yok mu?... Mesaja git »
Birkaç gün önce OTA üzerinden dağıtılan Temmuz güvenlik yamasını içeren güncellemeden mi bahsediyorsunuz bu yorumunuzda? Güncelleme ile ilgili bilgi p... Mesaja git »
Manyetik araç tutucuların cihaza bir zararı yok, ancak demir plakayı cihazın arkasına yapıştırırsanız kablosuz şarj edemezsiniz. Demir plaka indüksiyo... Mesaja git »
Herkese merhaba, yeni güncelleme ile değişen neler var, pil ömrü konusunda herkes şikayetçi mi, hiç olumlu bir etkisi olmadı mı? Güncelleme yapanlar y... Mesaja git »
[SAT] Samsung Level Link Bluetooth Kulaklık başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Maalesef satılık değil. Uzun süre satılmayınca kablosunu kulaklığını açıp kullandım şu an kullanmaya devam ediyorum.... Mesaja git »
Galaxy S7 Şarjlı kılıf 329>44,90 Kargo Bedava başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Yarım saatte %50-60 şarj olabilen bir telefon için bu kadar yavaş şarj eden bir kılıf almanın mantığını pek anlayamadım. Öte yandan kılıflardaki indir... Mesaja git »
Samsung S7 1300TL Türkiye Garantili başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Teşekkürler, güzel bir alışveriş oldu ve keyifli bir yarım saat geçirdik Murat Bey'le. Telefonunu gayet temiz kullanmış ve iyi muhafaza etmiş, eline s... Mesaja git »
Kontağı kapattım. başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
İş yerim ve evimin çok ters yerlerde olması nedeniyle ben de her gün tek başıma 35 km git gel yol yapıyorum maalesef. Toplu taşıma ile 1.5 saat sürece... Mesaja git »
Arkadaşları

wish26

alptughan

noktanınsâbiti

Dr.Brain

tg2601

Uncy

lazarus_01

Smile75

Hugh Jackman

Deep Electric Blue
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Garantili Kutulu Galaxy S6 + Sıfır Kılıflar (Sipgen - Samsung)
Alıcı: yahely
Tarih: 9 Mart 2017; 15:47:50
Yorum
Güvenilir bir arkadaş. Alışverişte bir sorun çıkmadı. Teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Xiaomi Mi Band 1S + Bluetooth 4.0 FM Transmiter
Alıcı: d.j.erhan
Tarih: 1 Aralık 2016; 14:44:45
Yorum
Durust guvenilir satici herzaman dusunmeden alisveris hapabilirsiniz.
İmza
All natural and technological processes proceed in such a way that the availability of the remaining energy decreases. In all energy exchanges, if no energy enters or leaves an isolated system the entropy of that system increases.
Energy continuously flows from being concentrated to becoming dispersed, spread out, wasted and useless. New energy cannot be created and high-grade energy is being destroyed. An economy based on endless growth is unsustainable.
The fundamental laws of thermodynamics will place fixed limits on technological innovation and human advancement. In an isolated system, the entropy can only increase. A species set on endless growth is unsustainable.
Hakkında
You rise, you fall. You're down then you rise again. What don't kill you make you more strong.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.328