Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
filozif
Gerçek Ad 
KonumTekirdağ,Çorlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Mart 2007
2. el mesaj sayısı: 45
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
bu konuya ne zaman girsem bir şey alıyorum arkadaş :) @Berk.Armani teşekkürler.... Mesaja git »
DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
DUZENLEME: BU BAŞLIK İLK BAŞLARDA ALTIN ALIP SATMAYA YÖNELİK KURULMUŞ OLSADA BAŞLIK SAHİBİ (BEN) AL-SAT'TAN VAZGEÇİP AL TUT 'A YÖNELMİŞTİR. ... Mesaja git »
Sızma Zeytinyağı Hakkında başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
ViscoPlus Tam Ortopedik Yatak" Fırsatı -Özel kampanyalarla! başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Merhaba eft ile bir sipariş de ben geçtim az önce. Numara SP1506290. Geldiğinde yorum yaparım. İyi günler.... Mesaja git »
İlk defa araç aldığım halde açıkçası şaşırtan bir teklifle kaskomu yaptı. Süreçte çok açıklayıcı ve yardımcı oldu. İyi ki bu başlığı açıp tanışmaya ve... Mesaja git »
Akbank Mobile Kredi Risk Raporu(KKB) Ücretsiz başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
mobil uygulamadan yine ücretsiz öğreniliyor arkadaşlar (android).... Mesaja git »
Hifimediy Sabre Android Dac konusunu başlattı (4 yıl önce)
Merhaba, Fiio X3 Ürünü aldığımda ekranı kırıktı, o şekilde kullandım. EKran değiştirmek için telefoncuya götürdüm, aleti aç kapa bi... Mesaja git »
Hifimediy Sabre Android Dac başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Yalniz dac kaldı, ayrıntılar için: http://www.amazon.com/HiFiMeDIY-Android-Digital-Converter-PCM2706/dp/B00FJSEAZ4... Mesaja git »
Windows 7 Hizmetler Konfigürasyonu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 yıl önce)
Arkadaşlar konuyu en uygun buraya açmayı uygun gördüm.Gerçekten çok faydalı bir konu çünki win7 kullanıcıları olarak bir sürü kullanmadığımız hatta ne... Mesaja git »
Fiio X3 + Hifimediy Sabre Android Dac başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Kulaklık çıkışından daha iyi sese katkı sağlıyor, ama çalışma prensibi ses işlemcisini devre dışı bırakıyor mu bilemiyor, yanıltmış olmayayım.... Mesaja git »
Arkadaşları

trkaplan

cpt3000

veliusta
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: (Referans İlanı) Sony Nw-a808
Alıcı: cobi
Tarih: 11 Haziran 2013; 18:20:11
Yorum
cihaz çok kaliteli tamda ilandaki gibi tertemiz.satıcı da kafa dengi alışveriş yapılması kesinlikle tavsiye olunur.
Genel Puan

Ürün: Sennheiser HD 25 SP II 100 TL (İndirim)
Alıcı: mx_mx
Tarih: 24 Ağustos 2012; 22:07:37
Yorum
on numara arkadas.tesekkurler
Genel Puan

Ürün: SATILDI HisoundAudio Rocoo P 4gb + 8gb Sd
Alıcı: asdjlkfk
Tarih: 11 Haziran 2012; 17:45:51
Yorum
teşekkür ederim. :)
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094