Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ers_zytn
Gerçek Aders zytn
Doğum Tarihi8 Ekim ****
Konumİstanbul,Esenyurt
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Mart 2007
2. el mesaj sayısı: 152
Son mesaj tarihi: 5 yıl önce
Son giriş tarihi: 3 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Satıldı / Koton Gömlek M Beden Sıfır, Ziya Deri Ayakkabı 41 No başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 yıl önce)
Satıldı Silinebilir... Mesaja git »
fibernete geçtigim den boşa çıkan modemlerimi satı yorum başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 yıl önce)
1.EL SAĞLAM TEMİZ Pikatel AirMax-104 ADSL KABLOSUZ 4 PORT Modem 2 Pikatel Airmax-104 Genel Özellikl... Mesaja git »
Satıldı / Thomson SpeedTouch 585v6 Kablosuz Adsl Modem başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 yıl önce)
Satıldı Silinebilir... Mesaja git »
Satılık AirTies Air 5440 ADSL2+ Modem - 300 Mbps başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 yıl önce)
Modemin Faturası duruyor.Çalışır durumdadır.Herhangi bir problemi yok.Superonline fiber kullandığımdan dolayı satıyorum.İstediğim fiyat 50 Liradı... Mesaja git »
VDSL2 İLE SATILIK TAKASLIK TP-LİNK TD-W8951ND başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 yıl önce)
DSMART-NET kullanıcısıyım internet alt yapım fibere geçtiği için sağlıklı bir şekilde internet bağlantımın gerçkleşmesi için vdsl2 modem almam gereki... Mesaja git »
WOLVERINE BOT - 42 NUMARA - SİYAH - GORE-TEX başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 yıl önce)
Çok az kullanılmıştır, herhangi bir hasarı/sorunu yoktur. İç yüzeyi gore-tex kaplı olduğundan SU GEÇİRMEZ. Fiyatı : 30 TLSistem Notu : Bu i... Mesaja git »
GERÇEK DERİ JACK JONES MONT 175 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 yıl önce)
Arkadaşlar merhaba,Jack Jones tan geçen sene aldıgım montu satmaktayım, Mont gerçek kuzu derisi olup,imitasyon yada suni deri degildir,L bedend... Mesaja git »
SONY KDL42W655ABAEP 42 inç 107 cm Ekran SMART LED TV Dahili Uydu Alıcı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 yıl önce)
Başlıktaki tv ekim ayında düğün hediyesi olarak geldi ve şuan satmak istiyorum.Kutu ve faturası mevcut. Fiyat : 1250 tl. http://i.hizliresim.com/w... Mesaja git »
PANASONIC TX-P55STW60 Full HD Plazma TV (55 inç-140 cm,3D,2500Hz) başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
fiyatı ben mi göremiyorum .... Mesaja git »
Alınık LG TV başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
42le8500 tv var... Mesaja git »
Arkadaşları

sdallioglu

fato65

siluet

halukkilic

hasan_apple_5461

smf_2121
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: HP Joshua-H61-uATX ANAKART ARIYORUM
Alıcı: alican211
Tarih: 25 Ağustos 2013; 19:50:50
Yorum
iyi satıcı..sağlam ürünler
Genel Puan

Ürün: CORSAIR DOMINATOR 2X2 GB 1600 2 KİT
Alıcı: alican211
Tarih: 25 Ağustos 2013; 19:50:34
Yorum
iyi satıcı..sağlam ürünler
Genel Puan

Ürün: (SATILDI)G860 İŞLEMCİ + COOLER MASTER VORTEX 211Q FAN
Alıcı: sdallioglu
Tarih: 13 Haziran 2013; 20:47:47
Yorum
Yaptığım en iyi alışverişti. Dürüst,ilgili 10 numara arkadaş. Bşka alışverişte yine alıcı olurum.
Genel Puan

Ürün: am+2 ddr2 anakart + cpu + ekran kartı+
Alıcı: s_solak
Tarih: 19 Mart 2010; 11:34:50
Yorum
İyi bir alışverişti. Kendisine yardımları ve ilgisi için teşekkür ederim.
İmza

Hakkında
büyüdükçe küçülüyor insanın hayalleri...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141