Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
arifgokcen
Gerçek AdArif Gökçen
MeslekMak.Müh.
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Şubat 2007
2. el mesaj sayısı: 136
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları12
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Benim de internetim bu akşam gitti ama enteresan olan herhangi bir sayfaya girmeye çalıştığımda turknet logosu ekrana düşüyor. Hiç değiştirmediğim hal... Mesaja git »
Konu silinsin başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yakın 2 polis arkadaşıma verdikleri koçanları bizzat ben gördüm ki bir tanesi siber daire de görevli hiç alakası yok yani trafikle. Daha dün ankar... Mesaja git »
1-2 yılda 100 bin kilometreyi nasıl yapıyorsunuz başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Geçtiğimiz sene 90bin km yol yaptım. Hatta unutmadığım bir haftam vardı. Ankara-İstanbul-Tekirdağ(Keşan)-Edirne-İstanbul-Elazığ(uçakla)-Malatya-Erzin... Mesaja git »
Şehir içi 100 kmde kaç litre yakıyorsunuz başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Dostum emin misin bu tüketime. Ben c7 a6 3.0tdi ile şehir içinde 10lt yakıyorum ve yakın bir arkadaşımda e350cdi 4 matic 2013 model yine 10 litre civa... Mesaja git »
Turknet Hızımın Yükselmesi Mümkün mü? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
İnşallah olur olur ama dediğim gibi zannetmiyorum ekstra 15tl yi vermek durumunda kalacaksın. 75mbit değerlerin 10-11snr olur ki benim değerlerim tıpa... Mesaja git »
Turknet Hızımın Yükselmesi Mümkün mü? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Dostum aynı soruları bende çok sordum ama VAE altyapısında olduğunu düşünürsek başka çaren yok eskiden hızın 75mbit olsaydı sıkıntı olmazdı ama yeni g... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Yeni hız olarak 75mbit listede görünüyor yükseltmek için ama tıklayınca yükselt diye sadece ekrana bir özet geliyor ve sadece Tamam seçeneği var hiçbi... Mesaja git »
EN İYİ KOMBİ başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Tavsiyeniz için teşekkür ederim. 42kW baymak duo tec önerinizi gördükten sonra sordum. Ustada tavsiye etti taktırdım. Evimde toplamda 17 tane ra... Mesaja git »
Şöyle aslında evin 1 katı aktif değildi 100m2 kadar onu da aktif olarak kullanmaya başlayınca 28kw lık yetmemeye başladı ve geçtiğimiz kış evi ısıtabi... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba çok uzun zamandır kombi bakıyorum evimin kombisi 10 senelik ve arıza çıkarmaya başladı ve yeterli performansı yok. Ankara ümit... Mesaja git »
Arkadaşları

o_akn

sezerbaris

rontx

FuRrKaNn

Revolutiøn

gokhanster

-YağmurAdam-

oliviera83

Plunder

xleonardo199

ThbrK

korkanadam
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Şok Fiyat-Kayıtlı-650tl-Desire HD
Alıcı: Theory35
Tarih: 4 Eylül 2011; 12:42:00
Yorum
Dürüst bir satıcı.
Genel Puan

Ürün: Ipad 3G+Wifi 16gb 760tl
Alıcı: -YağmurAdam-
Tarih: 19 Nisan 2011; 17:06:44
Yorum
Güzel ürün, ilgili satıcı. Teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Ankaradan Mx1100-45tl-Sıfır Durumda
Alıcı: mercangage
Tarih: 29 Haziran 2010; 10:54:20
Yorum
iyi bir takastı güle güle kullanın
Genel Puan

Ürün: genç beyin referans ilanıdır.
Alıcı: aRşİmET
Tarih: 15 Aralık 2009; 19:57:34
Yorum
güvENli hızLI. EĞİTİci BİR ALIŞVeriş İÇİN ARKADAşıma TŞKKRLEr EDiyorum. iyi FORUMLAr .
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.090