Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
soulflymax
Gerçek Ad 
Konumİçel
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Şubat 2007
2. el mesaj sayısı: 209
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yapi kredi world mediamarkt 100 tl puan başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
bazen güzel kampanyalar oluyor.jbl boombox ı 1750 tl ye aldım en uygun 2129 tl idi.kargolama süresi paketleme filan gercekten mediamarkt ta çok iyi.ma... Mesaja git »
Tchibo kahve makinesi 3 al 2 öde başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
arkadaşlar kapsüllü ürünler benim görüşümde pişmanlıktır bende bir hevesle aldım fakat kapsül fiyatları gerçekten çok pahalıya geliyor.onun yerine kap... Mesaja git »
*****HTC U11 Kulübü***** başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Merhaba Arkadaşlar Bende aranıza U11 telefon alarak katıldım.128 gb ithalatçı garantili cihaz aldım fakat ön ekran koruyucu bulamadım bu konuyla ilgi... Mesaja git »
SONY NWZ A15 inceleme başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
kesinlikle evet htc serileri bu işte iyi.sosn seste bile bir dağılma yok bu arada mdr-1bt kulaklık yüksek ses harici tüm seslerde başarılı.... Mesaja git »
SATILIK SONY 1ABT Kablosuz Kulaklık GARANTİLİ konusunu başlattı (12 ay önce)
MERHABA ARKADAŞLAR, ÜRÜN SADECE DENEME AMAÇLI KULLANILMIŞ OLUP ORJİNAL KUTUSUNDA DERİ KILIFINDA ADIMA DÜZENLENMİŞ FATURASIYLA BERABER VERİLECEKTİR. ME... Mesaja git »
Hepsiburada Outdoor Ürünlerinde %50 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
northface ürünleri normal ölçülerde.nike ve adidas spor ayakkabılar gibi dar kalıplı değil.... Mesaja git »
Hepsiburada Outdoor Ürünlerinde %50 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
http://www.hepsiburada.com/the-north-face-resolve-erkek-mont-p-OUTMCRAR9TJK3SM The North Face Resolve Erkek Mont-Siyah 1 Adet | Siparişiniz kargoya ... Mesaja git »
SONY NWZ A15 inceleme başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
geldiği gibi yolladım HTC one m7 telefonum flac dosyalarda açık ara önde.tavsiye etmem...... Mesaja git »
SONY MDR-ZX310W Kulaküstü Kulaklık - 35TL başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Miktar: Art. Kodu: Üretici: Tanım: Birim Fiyatı: Toplam: 1 1117159 SONY SONY MDR-ZX310W Kulaküstü Kulaklık Beyaz 35,00 TL&#... Mesaja git »
SONY MDR-ZX310W Kulaküstü Kulaklık - 35TL başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
MMSEPETTAMAMLACJA ARKADAŞLAR BU KOD İLE 10 TL DÜŞTÜ. İSTEYENLER DENESİN.... Mesaja git »
Arkadaşları

ahmettu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.078