Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
soulflymax
Gerçek Ad 
Konumİçel
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Şubat 2007
2. el mesaj sayısı: 209
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ithalatçı garantili ürünlerden delta garantili ürünlerden uzak durmanızı tavsiye derim arkadaşlar htc u11 maceramdan sonra tövbeliyim.... Mesaja git »
SICAK!!!! Krups tam otomatik kahve makinası 2522 TL başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
ürünün fiyatı ihtiyacı olan gayet uygun,tefal garantisi altında ürünler krups u beyaz eşyadaki miele gibi değerlendirebilriz.... Mesaja git »
Yanıyor, Evolite Çantalarda Ciddi İndirim (Hepsiburada) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
teşekkürler aldım çok ihtiyaç vardı:)... Mesaja git »
Samsung Gear Sport / 879,90 TL / Hepsiburada başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Samsung Gear Sport SM-R600NZBATUR (Android ve iPhone Uyumlu) Samsung 50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava! %38 indirim 1.299,00 TL 799,00 TL EKS... Mesaja git »
Volvo V40: Ve O Sensin başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
t3 ler volvo üretimi(motor olarak)a 1.5 t3 adıyla geçiyor performansı ve şanzıman uyumu güzel s60 ta kullanıyoruz 10 civarı yakıyor bilginize şehir iç... Mesaja git »
Volvo V40: Ve O Sensin başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
1.6 motor düşündüğünüze göre D2(diesel) araç almayı planlıyorsunuz.cross country ve normal v40 arasında iç mekanda fark yok sadece c.c 2-3 cm civarı y... Mesaja git »
Migros Fairy Platinum Tablet 50'Li 30,68 tl başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
hocam o düz olanı diye biliyorum.varsa paylaşım yaparsanız(fiş ürün fotosu gibi) memnun oluruz.... Mesaja git »
Migros Fairy Platinum Tablet 50'Li 30,68 tl başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
https://forum.donanimhaber.com/banabak-100-40tl-indirim-alo-ariel-fairy--133546218 haziran ayında bahsediliyor, arkadaşlar bir çok indirim yakaladığı... Mesaja git »
Migros Fairy Platinum Tablet 50'Li 30,68 tl konusunu başlattı (2 ay önce)
https://www.sanalmarket.com.tr/fairy-platinum-tablet-50li-p-1d8b97c?gclid=EAIaIQobChMIzujF4OD53QIVC-h3Ch1ovA1tEAQYASABEgLdLfD_BwE Ve tüm migros mağaza... Mesaja git »
Yapi kredi world mediamarkt 100 tl puan başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
bazen güzel kampanyalar oluyor.jbl boombox ı 1750 tl ye aldım en uygun 2129 tl idi.kargolama süresi paketleme filan gercekten mediamarkt ta çok iyi.ma... Mesaja git »
Arkadaşları

ahmettu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094