Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
medmania
Gerçek AdEmre Temur
MeslekDoktor
İlgi AlanlarıTıp, Fotoğraf, Sualtı, FRP, PDA
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Aralık 2004
2. el mesaj sayısı: 81
Son mesaj tarihi: 9 ay önce
Son giriş tarihi: 3 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Regülatör sağlamlık testi konusunu başlattı (9 ay önce)
İkinci el apc r-line 1200 aldım. Kullanacağım cihaz için servı regülatör 50Hz tavsiye etmişlerdi. Ben bunu aldım. Ama sağlam mı değil mi nasıl ve nere... Mesaja git »
Teknosada peluşlar YANIYOR.... başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Aldık minnağa 3-5 tane,teşekkürler...... Mesaja git »
C-HR Toyota Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Teşekkürler cevabınız için . Toyota Safety Sense’i TSS diye adlandırıyorlar.... Mesaja git »
C-HR Toyota Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Merhabalar, Bayiden Ch-r hybrid otomatik diamond premium paket TSS li araç almak ğzereyim. Aracı eşim kullanıyor, ben yaz-kış motor üzerindeyim. Arac... Mesaja git »
Kolay gelsin. Senelerdir yurtdışı alışveriş yapan biri olarak 2 sorum olacak. 2 ay önce 49 dolarlık alışverişe (motorsiklet eldiveni) 49 TL gümrü... Mesaja git »
Bir kod ben rica ediyorum 80x180 bebek yatağı almak istiyorum.... Mesaja git »
Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Money Bonus la son maceram Yeni kart tanımlandığı için kullanılamayan 100 TL lik bonusumun, yeni gelecek kartımı teslim aldıktan sonra arayarak y... Mesaja git »
Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Öyle de denettim zaten, ümit yok. Garanti yattı üzerine.... Mesaja git »
Müşteri hizmetlerini saat 22:30 civarı aradım. Öncelikle ayın 15'i itibariyle sistem bonusları silmeye başlar o nedenle harcayın diye önerdi. 2 gün... Mesaja git »
Bugün 14 Ocak son gün 15 Ocak olması lazım ama 15 Ocak'ta silerler diye korkuyorum. Şimdi bi daha arayayaım bakalım müşteri hizmetlerini... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"if can why not??"
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Sony Vaio VPCF11Z1E/BI, Desktop

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.141