Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Symplegad
Gerçek AdEray
Doğum Tarihi7 Şubat 1986
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Ocak 2007
2. el mesaj sayısı: 81
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Huawei P20 [ANA KONU] Android 9 (Pie) Güncellemesi Geldi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
arkadaşlar samsung note fan editiondan, p20 ye geçmek istiyorum sadece kamerası için sizce arada baya fark olur mu foto ve video kalitesi bakımından... Mesaja git »
Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaslar note 7 (Fe) den iphone 7 ye geçiş yapmayı planlıyorum cihaz büyük geliyor tek elle kullanması zor sürekli düşürüyorum pek oyun oynamam tek ... Mesaja git »
Note Fe konusunu başlattı (3 ay önce)
Satildi... Mesaja git »
İndirim falan hikaye uygulamadan 5 parça ürün aldım sözde sepetin yarısıydı,ödeme ekranına gelince ürünlerin etiket fiyatıyla satış yapıyorlar,artık i... Mesaja git »
Sadece İnstagram'da Yürüyen Evlilikler başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Yok instagram öyle yok şöyle dersiniz ama hepiniz story atıp paylaşım yaparsınız köftehorlar sizi... Mesaja git »
'Onların doları varsa bizim Allahımız var' başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Ağam bizimle eğlenir... Mesaja git »
Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Merhaba arkadaslar net hızini daha iyi almak icin s-link in ethernet hub ını aldım ama wifiden cok daha dusuk bi hız alıyorum sorun ne olabilir kullan... Mesaja git »
Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 ay önce)
Netflix ortaklığı yapmak isteyenler için bir konu açıyorum. Bu konu altında ortaklık arayanlar ve ortaklıkla ilgili soruları olanlar yazarsa memnun o... Mesaja git »
4k grup aranıyor... Mesaja git »
4k grup arıyorum ücreti peşin veya aydan aya hiç farketmez boş yeri olan arkadaşlar pm atarsanız sevinirim... Mesaja git »
Arkadaşları

mj_pelit

cemre16

Gamer1998

ergenius

Liberatör
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılmıştır
Alıcı: stream.356
Tarih: 19 Eylül 2015; 21:05:25
Yorum
Çok ilgili ve güvenilir bir kişi. Sorunsuz alışveriş yapılabilir
Genel Puan

Ürün: SATILMIŞTIR
Alıcı: Mr. Pink
Tarih: 26 Ağustos 2015; 21:36:40
Yorum
ben parayı yatırmadan kargoyu yollamıştı, güvenilir satıcı, teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Temiz Samsung S3 (SATILMIŞTIR)
Alıcı: hiickimse
Tarih: 16 Ekim 2014; 0:13:33
Yorum
Çok teşekkür ederim, güveni ve temiz telefon için. Ne dediyse o şekilde ürünü teslim aldım ve güle güle kullanıyorum söylediği gibi. Başka alışverişler de yaparız inşallah :)
Genel Puan

Ürün: IPHONE 4 16 GB SİYAH SİMFREE KAYITLI
Alıcı: ShoWWaLyE
Tarih: 22 Aralık 2011; 13:00:28
Yorum
10/10 Dh yakışır bir üye %100 güvenle aliş veriş yapabilirsiniz..
Genel Puan

Ürün: TOSHİBA SATELİTE L500 - 1GT
Alıcı: GOadvance
Tarih: 22 Aralık 2011; 12:53:07
Yorum
İyi Bir Arkadaş
Genel Puan

Ürün: SATILIK ASUS K53SV-SX061V Ci5 2410M 2.3GHZ 4GB DDR3 640GB 1GB GT540M 15.6" W7PRE Notebook
Alıcı: apollonx
Tarih: 9 Temmuz 2011; 22:00:27
Yorum
iyi bir alışverişti. Arkadaş ilgili ve dürüst bir satıcı. teşekkürler
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125