Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tayfam_30
Gerçek AdSalih Artış
Doğum Tarihi28 Mart 1987
Konumİstanbul,Esenler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Ocak 2007
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hususi Araçlara Kış Lastiği Zorunluluğu Yok başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
hususi olarakta geçse kamyonet olduğu için zorunlu ticari dediği otomobiller için... Mesaja git »
Evliyalar kuantum fiziği mi biliyor? konusunu başlattı (30 gün önce)
Kuantum fiziği kesinliklerin değil, olasılıkların; "Ya olur, ya olmaz" ın değil, "Hem olur, hem olmaz"ın bilimi. Evliya hikayeleriyle büyümüş bizler i... Mesaja git »
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Merhaba İstanbul sudan hartum için ayın 10una gidiş 20 dönüş teklif lerinizi bekliyorum.... Mesaja git »
6 yıldan sonra taksim’in hali. başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Emin ol o Suriyeliler Taksim'de yaşayan oğlanlardan İslam düşmani çapulcular dan iyidir... Mesaja git »
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Pazartesi Şanlıurfa İst 2 yetişkin 2 çocuk herhangi havalimanı teklifinizi bekliyorum... Mesaja git »
Adres için yardımcı olabilecek varmı... Mesaja git »
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Merhaba 1 yetişkin 2 çocuk 29.31 temmuz arası Şanlıurfa İstanbul uygun teklifleri bekliyorum... Mesaja git »
arkadaslar 2 yetişkin 2çocuk 1bebek sanlıurfa istanbul 27 temmuz 30 temmuz arası teklifleri bekliyorum... Mesaja git »
İstanbul Şanlıurfa 1 kişi 20 temmuz 23 temmuz arası İstanbulun herhangi bir havalimanından mesajlarınızı bekliyorum...... Mesaja git »
Vodafone 10TL A101 ÇEKİ HEDİYE ( ERKEN BİTİRİLDİ) başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Arkadaşlar dün aldığım kodlar olmadı bugün başkası almış oldu.dun alanlar bugün kullanamıyor bence yandı kodlar... Mesaja git »
Arkadaşları

Mhzania

marmarali_55

Themistokles
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.180