Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tayfam_30
Gerçek AdSalih Artış
Doğum Tarihi28 Mart 1987
Konumİstanbul,Esenler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Ocak 2007
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Merhaba İstanbul sudan hartum için ayın 10una gidiş 20 dönüş teklif lerinizi bekliyorum.... Mesaja git »
6 yıldan sonra taksim’in hali. başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Emin ol o Suriyeliler Taksim'de yaşayan oğlanlardan İslam düşmani çapulcular dan iyidir... Mesaja git »
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Pazartesi Şanlıurfa İst 2 yetişkin 2 çocuk herhangi havalimanı teklifinizi bekliyorum... Mesaja git »
Adres için yardımcı olabilecek varmı... Mesaja git »
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba 1 yetişkin 2 çocuk 29.31 temmuz arası Şanlıurfa İstanbul uygun teklifleri bekliyorum... Mesaja git »
arkadaslar 2 yetişkin 2çocuk 1bebek sanlıurfa istanbul 27 temmuz 30 temmuz arası teklifleri bekliyorum... Mesaja git »
İstanbul Şanlıurfa 1 kişi 20 temmuz 23 temmuz arası İstanbulun herhangi bir havalimanından mesajlarınızı bekliyorum...... Mesaja git »
Vodafone 10TL A101 ÇEKİ HEDİYE ( ERKEN BİTİRİLDİ) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Arkadaşlar dün aldığım kodlar olmadı bugün başkası almış oldu.dun alanlar bugün kullanamıyor bence yandı kodlar... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Bir oluşturulmuş kaydım var bı daha oluşturmak istiyorum ama sistem izin vermiyor kaldık öyle... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
10 gün oldu türk Telekom hattı çekti gitti evde kurulum geldi bağladı dsl telefon yok turknet aboneliği yaptı artık mesajlarada cevap vermiyor... Mesaja git »
Arkadaşları

Mhzania

marmarali_55

Themistokles
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.061