Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cemo17_fb
Gerçek AdCemal Tataroğlu
Doğum Tarihi17 Ocak 1986
MeslekMakine Mühendisi
KonumAdana
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Ocak 2007
2. el mesaj sayısı: 47
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 17 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
CSR2 Türkiye Crew başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
İyi bari ya Elite 2 olacam zaten para topladığım an başlıyorum time trial e.... Mesaja git »
Arkadaşlar 1. seviye elit boss araçları 2. seviyede kullanılabiliyor mu? Shax ın aracı mesela seçilmiyor 1. seri T5'te... Mesaja git »
Slmn alykm arkadaşlar. Ekibe beni de ekleme şansınız var mı? Seviye 48 şuan. ID: 72933031045 İsim: Jamal... Mesaja git »
SATILMIŞTIR....HORIZON ZERO DAWN SEC HESAP konusunu başlattı (2 yıl önce)
SATILMIŞTIR Oyun: Horizon Zero Dawn Pri-sec: Sec Bolge: US iletisim: pm Fiyat : 50 TL Odeme: Havale Pri hesap güvenilir arkadaşt... Mesaja git »
Gears of war 4 multiplayer grubu oluşturma başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Ben tek başıma Horde yapmaya başladım. Mallar 10. dalgadan sonra çıkmaya başlamasa güzel de aslında ama Türk ve arkadaşlarla oynamak çok daha fazla ze... Mesaja git »
Gears of war 4 multiplayer grubu oluşturma başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Arkadaşlar oyunun multisi çok zevkli o yüzden oyunu aktif oynayan arkadaşlar ismini gametag ını yazarsa liste yaparız online sohbet şeklinde oyunu onl... Mesaja git »
Gears of war 4 multiplayer grubu oluşturma başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Hocam senin GT neydi? Ben Normal zorlukta bitirdim. Coop ile daha zorda da bitirmek istiyorum. Arada yarım saat 1-2 bölüm bile olsa akşamları iyi olur... Mesaja git »
cemo17 beni de eklerseniz sevinirim. Coop ve Horde istiyorum özellikle.... Mesaja git »
30+ yaş XBOX ONE oyun ve sohbet grubu (DISCORD kanalı açıldı) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Merhaba arkadaşlar. Eğer hem oyun hem sohbet etmek isteyenler varsa gamer tagini yazanı eklerim. gamer tag: funk guitarist mesajlaşmak için disco... Mesaja git »
30+ yaş XBOX ONE oyun ve sohbet grubu (DISCORD kanalı açıldı) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Selamın aleyküm. Gamertag: cemo17 Özellikle Geow 4 için Coop ya da Horde oynamak isteyenleri beklerim 😀... Mesaja git »
Arkadaşları

_seko_

Sacranuel
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078