Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cemus
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi10 Temmuz ****
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Ocak 2007
2. el mesaj sayısı: 76
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Benim kızdığım firmalar yada üretim konusu değil ki fiyat ve vergi politikası zaten yoksa tabi ki üretim yapalım ama yaparken de başka ülkenin insanın... Mesaja git »
Türkiye’de de üretilen yeni Toyota Corolla'nın fiyatı açıklandı başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Yerli üretim yersiz fiyat anlayışı son sürat devam... Ben üretim yerli mi değil mi bakmam ilk bakacağım şey kaliteli üretim mi parasını hak ediyor mu ... Mesaja git »
Nasıl bir ülke olduk fiyatlara mı gülelim yoksa bunları hayallerimizde bile göremiyecek olan bizlere mi ? Ruhumuzu bile fakirleştirdiler beyler hayal ... Mesaja git »
Metalik renk olunca mı 370 bin oluyor arada iki kat fark var yazım hatası olsa gerek :)... Mesaja git »
Telefonların radyasyon oranları açıklandı, Samsung en iyisi başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Listeyi yapan zihniyet Huawei markasını görmezden gelmek istemiş sanırım ama adamlar çığ gibi büyüyor sen ne kadar görmesen de :)... Mesaja git »
Xiaomi’den dört tarafı kavisli ekrana sahip telefon patenti başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
oldum olası şu kavis olayına gıcık oldum hepte öyle kalacak sanırım şu kavisli ekranları tutarken bir tek ben mi rahatsız oluyorum ?... Mesaja git »
Kelebek güzel yaratık ama bazen nereye konacağını bilemiyor... Ondan sonra da böyle kötü örnek oluyor işte.... Mesaja git »
Huawei Mate 30 Pro kılıf patentleri 5 arka kameraya işaret ediyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
üç beş yedi on huawei şampiyon şeklinde gider herhalde...... Mesaja git »
2019'da mobil internet paylaşımı ücretli olacak! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yaw bu ülkede milleti salak yerine koymak iyice bir moda oldu biri de çıkıp demiyor mu bu cihaz bazlı bir özelliktir operatörlerin yaptığı bir hizmet ... Mesaja git »
Asgari ücret 1 kişiliktir 4 kişilik değil başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Kısacası adam diyor ki asgari ücret alan tek kalsın yaşamasın ölsün hatta... Bu adam diyelim kendi başına kalsa ve kendi asgari düzenini bile kursa... Mesaja git »
Arkadaşları

gorkem2626

implantfiyatlari
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Peugeot
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
PS3
Takım
Galatasaray
Fotoğraf Ekipmanları
Nikon
Motosiklet
Yamaha

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.113