Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
EndOfTheNight
Gerçek Ad 
Konumİzmir,Bornova
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Ocak 2007
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
nzxt s340 kasaya hyper evo 212 olur mu ? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
çok teşekkür ederim... Mesaja git »
nzxt s340 kasaya hyper evo 212 olur mu ? konusunu başlattı (dün)
Daha doğrusu nzxt s340 kasaya hyper evo 212 veya benzer 120 mm fanlı soğutucular sığar mı ?... Mesaja git »
thermaltake contac 16 intel aparat ? konusunu başlattı (2 gün önce)
Merhabalar..thermaltake contac 16 sahibiydim ve amd işlemcimde kullandım..şu an intel 1150 soket işlemcim var ancak soğutucunun intel aparatlarını kay... Mesaja git »
thermaltake contac 16 intel aparat ? konusunu başlattı (2 gün önce)
Merhabalar..thermaltake contac 16 sahibiydim ve amd işlemcimde kullandım..şu an intel 1150 soket işlemcim var ancak soğutucunun intel aparatlarını kay... Mesaja git »
Hocam pazar günü nasıl banka havalesi yapabiliyorsunuz ?... Mesaja git »
Hocam bahsettiğiniz casper monitörü 27 inc 24 144hz 1ms olan mı ? yani aşağıda ki Bu ürün genelde casper'ın 3ms 60hz monitörüyle karıştırılıyor..... Mesaja git »
27inc casper M.CS-QHD270-M2758QP 2k 144hz 1ms inceleme başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Demek istediğimde buydu zaten hocam..Ancak benim için spesifik bir durum var..ben monitörü sadece oyun amaçlı kullanıcam..böyle olunca da tn panelin b... Mesaja git »
27inc casper M.CS-QHD270-M2758QP 2k 144hz 1ms inceleme başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Kendim gibi son kullanıcıdan bahsetmedim ben..donanıma düşkün bazı arkadaşlar olabiliyor aramızda veya hasbel kader bir şekilde bu ve daha öncesinde b... Mesaja git »
Adam gibi inceleme gelse şu monitöre rahatlıyıcaz önümüze bakıcaz..sadece pchocası' nın az biraz detaylı incelemesi var youtube da ama o da pek sonuç ... Mesaja git »
A4 Tech XL-750BH Bronz Lazer Oyuncu Mouse konusunu başlattı (17 gün önce)
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
sistem

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094