Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cezzar2005
Gerçek Ad 
KonumSakarya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Aralık 2004
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: 5 yıl önce
Son giriş tarihi: 21 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
GigaByte 990Xa-Ud3 başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
SATILIK Corsair Force 3 Sata3 SSD 120GB başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
SATILIK Corsair Force 3 Sata3 SSD 120GB başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 yıl önce)
-Eksen bilgisayardan aldığım ürün arıza yapınca garantiden bir üst modeliyle değiştirildi. -Kapalı kutusunda hiç açılmadan satıyorum. -6 a... Mesaja git »
Satılık MSI HD6850 Cyclone Power OC Edition başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Orijinalden alıntı: prozyak Orijinalden alıntı: cezzar2005 selamlar. monster prints den yeni aldığım aimon ps elitenin usb vericisini ilk ... Mesaja git »
selamlar. monster prints den yeni aldığım aimon ps elitenin usb vericisini ilk merakla direk ps3 e takıp ilk beş dakika kz3 de sorunsuz çalıştırdım . ... Mesaja git »
Outdoor CepTelefonu başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
aynı şekilde bende arıyorum. samsung b2100 ve b2700 serilerini beğendim ama bulamıyorum. bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.... Mesaja git »
Sakarya PS3 Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
merhabalar. iş güç derken fazla vaktim olmasa da arada girmeye çalışıyorum. beni de ekleyebilirsiniz psn: aytan54 bu arada erenlerde ikamet ediyorum... Mesaja git »
: Satılık 25 Adet Ps3 Oyunu Kaçırmayın... başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
GOW 3 VE GT5 tarafımdan alınmıştır... Mesaja git »
: Satılık 3 adet Playstation 3 başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
p.m.... Mesaja git »
Arkadaşları

yug2980

prozyak
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.098