Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ilter88
Gerçek Adilter gürbüz
Doğum Tarihi8 Mayıs ****
MeslekÖğrenci
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Ocak 2007
2. el mesaj sayısı: 101
Son mesaj tarihi: 28 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları9
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Mi8se / Redmi note 6pro / Redmi note 5 / Redmi 5 plus / A2 lite başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Ramazan bey ile daha önce meizu m6 note alarak tanıştım.Şimdi de redmi note 6 pro mavi renk satın aldım kendisi malının arkasında duran yardımcı olmak... Mesaja git »
SATILDI Xiaomi Mi5s 4/128GB Silver Full Kutulu Jdi Panel başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
merhaba panel markası nedir acaba? edit: başlıkta yazıyormuş pardon... Mesaja git »
kapalı*** başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
referans postudur. Kendisinden bugün zte nubia m2 aldım ödemeyi yaptım. yarın elime geçecek inşallah kullanmaya başladıktan sonra bu mesajı tekrar düz... Mesaja git »
SATILIK 5 AYLIK MSI GTX 1070 GAMING X konusunu başlattı (9 ay önce)
Merhaba Ürünü aralik ayinda ilk sahibinden aldim. ilk sahibi agustos 2017 de almis sonra arizalanmis sifiri ile değişmiş ve ben alana kadar kutusu hic... Mesaja git »
Xiaomi Redmi 5 Plus / Redmi Note 5 Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
arkadaşlar cepport mağazasında satılan cihazın bootloader kilidi açıkmı geliyor? turkcell kullanıyorum global olması önemli değil benim için cepport ... Mesaja git »
Xiaomi Redmi 5 Plus / Redmi Note 5 Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
merhabalar aldığınız yerde bootloader kilidi açık olarak mı geldi? mi logusunun altında unlocked yazıyormuydu?... Mesaja git »
https://tr.gearbest.com/athletic-shoes/pp_622993.html?wid=90 şu ayakkabıyı alacağım fakat numarayı seçme bölümü yok satın aldığımız zaman mı size bil... Mesaja git »
divxplanet kapandı yeni site açıldı... başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
Divxplanet altyazi.org/ Sizde açılıyormu? yeni adres http://planetdp.org http://forum.planetdp.org alpalp84... Mesaja git »
Merhabalar Xiaomi Mi Temizlik Robotu[Ücretsiz Aramex Kargo] bu üründen almak istiyorum ama haftaya çarşamba perşembe gibi tekrardan kupon koduyla indi... Mesaja git »
kendisi 10 nuamralı bir insandır akşamın saat 8inde brick olmuş cihazımı canlandırdı erinmeden kesinlike ankarada tavisye ederim... Mesaja git »
Arkadaşları

Dante

makovad

chinpoko

M.A.N.G.A.K.A

Arsenic

utuman

sevindi42

Ashez

çapkınkuş
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Fiat
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS3
Takım
Fenerbahçe
TV
LG
Klima
Klima
Ses Sistemi
Logitech
Notebook
Sony

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094