Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Efsane48
Gerçek AdJack Sparrow
Doğum Tarihi29 Ocak 1984
KonumMuğla
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Ocak 2007
2. el mesaj sayısı: 131
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 17 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TTNET Sınırsız internet fiyatları açıklandı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
İyi ya mevcut aboneler fiyat değişmeyecekmiş ama ben yine de 2020 de bitiyor sözleşme. Ondan sonra eğer şu zamanki gibi olursa direk kapattırıp ttneti... Mesaja git »
TTNET Sınırsız internet fiyatları açıklandı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Şimdi biz eski kurallara tarifelere göre sözleşme yaptık. 56 tl ödüyorum ben 16 mb nete. Mevcut abonelerin durumu sözleşmeleri ne olacak. Tek taraflı ... Mesaja git »
satılık PS4 2TB Harddisk 2 adet DS4 6 kutulu 21 dijital 22 PS Plus oyun başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 ay önce)
3 yıl önce Teknosadan aldım garantisi bitmiştir Model 1116A Güncel versiyon 5.55 2TB HARDDİSK Kendim taktım 2 ADET DS4 Öğretmenim oynamaya pek zamanı... Mesaja git »
Ps4 1TB CFW 5.0.5 KIRIK 30 OYUN başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 ay önce)
Satılık Ps4 500 GB + 1 TB Kırılmış Bol oyunlu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 ay önce)
Arkadaşlar merhaba . Makina 500 GB Slim cihazdır.Tek koldur.5.05 olup yazılım atılmıştır.Kutusu vardır,garantisi yoktur. Yanında 1 TB WD HDD vardır.... Mesaja git »
HP Pavilion G6 AMD A10 + 8GB RAM + 120GB SSD 850TL başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Forum dışı satılmıştır. İlginiz için teşekkürler.... Mesaja git »
HP Pavilion G6 AMD A10 + 8GB RAM + 120GB SSD 850TL konusunu başlattı (2 yıl önce)
Merhaba Temiz Laptop Satılıktır. Cihazda herhangi bir Sorun Yoktur. Mortal Kombat X - PES2017 - Tekken 7 - Sniper Elite 3 + Wolfenstein The New Orde... Mesaja git »
AKK yeni düzenleme yarar değil zarar getiriyor. Canlı Yayın! başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Hayaldi gerçek oldu. Yeni Türkiye kanunlar eşliğinde halkı soyan firmalar. Müstahak bize.... Mesaja git »
Lenovo G580 4GB RAM 500GB HDD = 500 TL konusunu başlattı (2 yıl önce)
[b]Lenovo G580 Laptop İhtiyaç Fazlası Olduğundan Satılıktır. Yanında Ledli Soğutucu + Kablosuz Mouse + Çanta ile birlikte verilecektir. Şarjı 2-2,5 ... Mesaja git »
Arkadaşları

Betonaoturmaüsütürsün
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: 1250 TL OyunCANAVARI AMD 8 ÇEKİRDEK-SSD-8GB 1600 MHZ - GİGABYTE FX990-UD5-2GB 256BIT
Alıcı: umutfff
Tarih: 3 Ocak 2016; 12:35:58
Yorum
herşey için teşekkür ediyorum. yardımcı olmak için elinden geleni yaptı, abilik yaptı.başarılar
Genel Puan

Ürün: LG GT540 Optimus Temiz GARANTİLİ Android 2.3. TAKAS Mevcut!
Alıcı: furkanxtr
Tarih: 2 Aralık 2011; 16:36:05
Yorum
tşk
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125