Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Black_Wolf14
Gerçek AdAnıl
Doğum Tarihi3 Nisan ****
KonumKırklareli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ocak 2007
2. el mesaj sayısı: 54
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları9
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
26 Ekim 2018'de aldığım 6 ürün hâlâ gelmedi. Gelmeyen ürünlerin kargoları: Yanwen Economic Air Mail ve China Post Ordinary Small Packet Plus. AliExpre... Mesaja git »
/ / FOOTBALL MANAGER 2019 / / ANA KONU / / başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Taçtan çok gol oluyor uzun kullanılınca. Bug var sanırım.... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Bu cevherlerde kilit yoktu yalnız. Kilit olan ayrı bir 300 cevher var, bunlarda kilit yoktu ama birleşmemişti. Mecburen takas ile iki ayrı cevher olar... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Bu şekilde oldu ancak. Ben takası iptal edince iki ayrı cevher olarak geldi benim envantere ama karşı taraf takası kabul edip bana gönderince tekrarda... Mesaja git »
Denedim ama olmadı nedense. 32 ve 684 cevher ayrı şekilde duruyor envanterde.... Mesaja git »
/ / FOOTBALL MANAGER 2019 / / ANA KONU / / başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Antrenmanları siz mi ayarlıyorsunuz yoksa bir antrenöre mi bıraktınız? Siz ayarlıyorsanız asistan menajere bırakıp öyle bir bakın duruma.... Mesaja git »
W10 RS5 1809 | Windows 10 Rehberi | Resimli Anlatımlar | İpuçları başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Bu donma sıkıntısı bende de vardı. 1803 sürümünde çıktı ortaya, oyunda veya film izlerken donup kalıyordu bilgisayar öylece ve yeniden başlatmam gerek... Mesaja git »
/ / FOOTBALL MANAGER 2019 / / ANA KONU / / başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Şuna bi' bakın isterseniz: Taktik: Kaynak: Duran toplar çok etkili hale geliyor bu taktikle. Duran toptan çok gol yeniyor ama bu seride. Bi' oturm... Mesaja git »
[ALINIK] 4 GB DDR3 1333 Mhz Dizüstü Belleği başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ürün başka bir platformdan alındı.... Mesaja git »
Üçlü Averaj Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Açıklama için teşekkürler. Ben böyle bir hesabın içinde olacağız diye düşünmedim hiç, maçlar sonuçlandıktan sonra böyle bir tablo oluştu. Basel'in... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin

Hayalci

Qui Yassino

sNaP_21

ykt1

ossgun

DH Sezer

baris43544354

Celaleddin Rooney
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık Lenovo Z510 Şarj Adaptörü
Alıcı: Qui Yassino
Tarih: 16 Kasım 2016; 20:12:39
Yorum
Anıl kardeşime çok teşekkür ediyorum ilgisinden dolayı. hiçbir sıkıntı yaşamadan alışverişi gerçekleştirdim ve şu an satın aldığım ürünü kullanmaktayım.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
1.766