Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ShoWWaLyE
Gerçek AdErdinç SAVAŞ
Doğum Tarihi28 Haziran 1985
Meslek---
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Aralık 2004
2. el mesaj sayısı: 1152
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 10 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İphone 5s Kutulu Faturalı Garantili - Satıldı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Kutusu gatantisi faturası kulaklığı şarj aleti mevcuttur. Hiç bir değişeni yoktur. Dokunmatiği, parmak okuyucu ve tuşları çalışmaktadır. Öğrenci oldu... Mesaja git »
ıphone 7 plus 32 gb başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Tarafımdan alınacaktı , arkadaş cevahirde olduğunu söyledi cevahire geçtim fakat telefonu açmadı , kaza yapmiş telefonla arıyamadı sms üzerinden bilgi... Mesaja git »
(Satılmıştır. Teşekkürler.) Kayıtlı 6s plus 128GB başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
6s plus 128 gb kendi pasaportuma kayıt ettirdim. Çok temizdir. 29 Mayıs 2017 ye kadar garantilidir. 4 ay kullandım. 10.0.2 yüklü. Caudabe şeffaf kılıf... Mesaja git »
silinsin.... başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 yıl önce)
Silinsin... Mesaja git »
ACIL 6s 64gb Rosegold Garantili Kayitli 1800 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 yıl önce)
Selamlar telefon temiz halde yil sonuna kadar garantisi mevcut pasaport kaydi yapilmistir. 64gb rosegold renginde kusursuza yakın halde resimleri e... Mesaja git »
Arkadaşlar işyeri yoğunluğundan dolayı sadece cep telefonumdan ulaşabilirsiniz Tel : 0532 293 23 07 ====================================... Mesaja git »
==-- VADAFONE -- SIFIRDAN FARKSIZ -- FULL KUTU FATURALI -- HTC M8 ==> başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Hocam ürün satıldı... Mesaja git »
SATILDI konusunu başlattı (4 yıl önce)
SATILDI... Mesaja git »
SATILDI konusunu başlattı (4 yıl önce)
SATILDI... Mesaja git »
İSTANBUL / ŞİŞLİ iyi günler arkadaşlar DH 2004 Üyesiyim eski üyeler beni yakından tanırLütfen gereksiz laf kargaşı için uğraşmayalım Şehirdı... Mesaja git »
Arkadaşları

Buzmavili

Stranger

coldfire3
Pano

Buzmavili
12 Kasım 2008; 21:55:43
Laptop alım satımı pürüzsüzz :)

hsynkmrl
2 Ekim 2008; 11:48:49
erdinç arkadaşımla sorunsuz alışveriş yaptım, tavsiye ederim. rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.
Referansları
Genel Puan

Ürün: +++ NOKIA +++ 6700 + 5800 + 6600i + E72 ++++
Alıcı: Ahmeteyup
Tarih: 6 Aralık 2010; 15:32:55
Yorum
5800 aldım herhangi bir problem olmadı kendisine çok teşekkür ediyorum.Allah razı olsun.
Genel Puan

Ürün: '' ShoWWaLyE '' ====> FULL KUTU 0'DAN FARKSIZ HTC Touch HD <===
Alıcı: some_one
Tarih: 8 Mayıs 2009; 15:40:06
Yorum
Erdinç le 2. alışverişimizide sorunsuz yaptık. Her yönüyle dürüst bir arkadaş olduğunu söyleyebilir
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109