Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mehmet 1905
Gerçek Ad 
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Aralık 2006
2. el mesaj sayısı: 58
Son mesaj tarihi: 18 gün önce
Son giriş tarihi: 11 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sağolun hocam teknik sorun var diye 2 gündür sevk işlemini yapamamıştım bugün yapabildim dediğiniz gibi yol ücreti 3-5 işgünü içinde yatacak yazıyor. ... Mesaja git »
Yol parası yatan var mı bugün PTT ye gittim görevli yatmamış dedi bazen gidiş tarihinden 1-2 gün önce yatırdıkları oluyormuş.... Mesaja git »
Hayırlı tezkereler arkadaşlar. 10 Eylül de Kütahya il jandarma komutanlığı jandarma er olarak gideceğim. Yanımızda neler götürmeliyiz eşofman külot at... Mesaja git »
A grubu olanlara hayırlı tezkereler dilerim. Bende b grubu olarak 10 Eylül'de teslim olacağım. Yanımızda neler götürmeliyiz eşofman külot atlet (atlet... Mesaja git »
Netspeed 16MBPS İNTERNET 44TL başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ultranet adsldir. Hipernet/Fibernet Vdsl dir. Fibernet eve kadar fiberdir. Hizmetler arasındaki fark için aşağıdaki konuları inceleyebilirsiniz. ... Mesaja git »
Devlette para kaldığını sanmıyorum. Emeklilere bayram ikramiyesi nedeniyle bütçeye bu yıldan itibaren her yıl 25 milyar TL ek yük binecek. Verilen kg... Mesaja git »
Arkadaşlar bu 9 aylık yeni askerlik sistemi Ekim ayında sonra uygulamaya girecekmiş. Biz askerdeyken çıkan bu sistem bizim askerlik süresini 9 aya uza... Mesaja git »
Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bonus için şubeden birkaç tane otomatik ödeme talimatı versek yıllık üyelik ücreti muafiyeti tanımlarlar mı deneyen var mı?... Mesaja git »
PRONTO Code ile uğraşmadan AnyMote Universal Remote uygulamasından tv seçimini yaptıktan sonra Instar tuşuna basarak servis menüsüne girebilirsiniz. Ş... Mesaja git »
Sağolun hocam hepimize hayırlı olsun... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078