Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mehmet 1905
Gerçek Ad 
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Aralık 2006
2. el mesaj sayısı: 58
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 18 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Beyler askerliğin kısalması tek tip olması için milli savunma bakanı genel kurmay başkanı toplantı yapmış. Biz askerdeyken bu yasa çıkarsa kısa döneml... Mesaja git »
YDS Polar mont 99 tl başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
S beden üretilmiyor galiba S beden giyen birine bu ürünün M bedeni nasıl olur arkadaşlar... Mesaja git »
Merhaba arkadaslar ben de bu qumpara magduruyum, size qumparaile olan maillesmemi gonderiyorum, yorum sizin. Ben asla bunu onlarin yanina birakmam piş... Mesaja git »
Sağolun hocam teknik sorun var diye 2 gündür sevk işlemini yapamamıştım bugün yapabildim dediğiniz gibi yol ücreti 3-5 işgünü içinde yatacak yazıyor. ... Mesaja git »
Yol parası yatan var mı bugün PTT ye gittim görevli yatmamış dedi bazen gidiş tarihinden 1-2 gün önce yatırdıkları oluyormuş.... Mesaja git »
Hayırlı tezkereler arkadaşlar. 10 Eylül de Kütahya il jandarma komutanlığı jandarma er olarak gideceğim. Yanımızda neler götürmeliyiz eşofman külot at... Mesaja git »
A grubu olanlara hayırlı tezkereler dilerim. Bende b grubu olarak 10 Eylül'de teslim olacağım. Yanımızda neler götürmeliyiz eşofman külot atlet (atlet... Mesaja git »
Netspeed 16MBPS İNTERNET 44TL başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ultranet adsldir. Hipernet/Fibernet Vdsl dir. Fibernet eve kadar fiberdir. Hizmetler arasındaki fark için aşağıdaki konuları inceleyebilirsiniz. ... Mesaja git »
Devlette para kaldığını sanmıyorum. Emeklilere bayram ikramiyesi nedeniyle bütçeye bu yıldan itibaren her yıl 25 milyar TL ek yük binecek. Verilen kg... Mesaja git »
Arkadaşlar bu 9 aylık yeni askerlik sistemi Ekim ayında sonra uygulamaya girecekmiş. Biz askerdeyken çıkan bu sistem bizim askerlik süresini 9 aya uza... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094