Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
siyahx1987
Gerçek AdGökhan Gümüş
Doğum Tarihi16 Kasım 1987
KonumSamsun,Atakum
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Aralık 2006
2. el mesaj sayısı: 24
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Philips 55PUS8602 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
birde tv nin siyah performansından memnunmusunuz nasıl sizce.... Mesaja git »
teşekkür ediyorum açıklama için, peki usbden boyutu yüksek remux 4k içerik oynatımında takılma atlama vs mevcutmu.... Mesaja git »
bu tv'nin 65" olanı ile sony 55xf9005 arasında kaldım ikisinin fiyatlarıda aynı, sony malum daha kaliteli ama diğerininde ekranı büyük ve ambilght var... Mesaja git »
• Xiaomi Mİ Box S (Yeni - 2019) • Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
merhaba bu cihazın bir önceki versiyonunu almıştım fakat netflix te uygulamadan atma sorunu olduğundan iade etmiştim sanırım hdcp sorunu gibi bişiydi ... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
SATILIK Oyun: Marvel’s Spider-Man Pri. - Sec.: Secondary Diğer Hak: Forumda. Fiyat: 75 TL Ödeme:Enpara / Vakıfbank Havale... Mesaja git »
2017 LG B7 ve C7 OLED TV KULLANICILARI başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
tesekkurler, bakalim artik.... Mesaja git »
kullanim amacini yazmayi unutmusum, tv az izliyorum yuzde 80 netflix veya indirilen filmler. 46" incten yuksek tvim olmadi. birkere aldgimiz icin 65"... Mesaja git »
merhabalar foruma sık yazmam genelde okurum, 350 sayfanın yüzde doksanına bakmışımdır, şuanda 55c7 yi 7200 TL'ye alabiliyorum ama 65mu9000 modelide 77... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
1. Bu konu sadece Donanımhaber kullanıcılarına dijital oyun alım/satım konusunda aracı olacaktır. DH Yönetimi hiçbir şekilde satış detaylarına, satışt... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Oyun: God Of War Digital Deluxe Sürüm Psn: TR Primary Diğer Hak: Forumda Fiyat: 65 TL ((satildi )) Ödeme: Enpara, Vakıfbank Mail bilgileri i... Mesaja git »
Arkadaşları

selami_hatipoglu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.108