Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
arvas
Gerçek Adsinan arvas
Doğum Tarihi20 Şubat ****
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Aralık 2004
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 8 ay önce
Son giriş tarihi: 4 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Merhaba, aracınız hayırlı olsun. Superb 1.6 TDI DSG 2018 model mi? Bir de hangi bayiden aldığınız öğrenebilir miyim?... Mesaja git »
Lenovo Yoga 900 Kullananlar başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Merhaba, sanırım Hepsiburada yanlış fiyat girmiş. Üstelik uygun fiyatlı olanın işlemcisi bir üst versiyon! 2580 TL'ye sipariş verdim ve dün bilgis... Mesaja git »
Vatan 100/20 başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Merhaba, kod duruyorsa alabilir miyim?... Mesaja git »
ilanı yeni gördüm bedava kargo bugün de devam edecek mi?... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar, Vodafone'dan satın aldığım iphone 4 ü önce restore edip sonra SHSH kaydı almak istiyorum. Telefonumda sim kilit gibi bir durum olm... Mesaja git »
: HTC HD2 (LEO) 4.3 inch / Snapdragon 1Ghz (Yeni fotolar eklendi) başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Windows Mobile'ın günleri sayılı! Mobil işletim sisteminde köklü değişime doğru yelken açan Windows, 7 serisinden önce çıkmış modellere güncelleme y... Mesaja git »
: HTC HD2 (LEO) 4.3 inch / Snapdragon 1Ghz (Yeni fotolar eklendi) başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Arkadaşlar, HTC HD2 Ereyon'un internet sitesinde cep telefonları; gelecek ürünler bölümüne eklenmiş. Umarım en kısa sürede ve uygun bir fiyatla gelir.... Mesaja git »
Sanırım biraz beklemekte yarar var...... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109