Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
deja_wu1453
Gerçek Adcihan yesilyurt
Doğum Tarihi12 Ocak ****
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Kasım 2006
2. el mesaj sayısı: 26
Son mesaj tarihi: 5 yıl önce
Son giriş tarihi: 4 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
pm attım... Mesaja git »
: Logitech'den THX sertifikalı 5.1 ses sistemi; Z906 başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Tasarımı ve yenı olması ve adamların yenı bıseylerı yaptıklarına vede bızım bunu hala yapamıyor olmamızın dısında hersey yazılmıs arkadaslar bu ses sı... Mesaja git »
yaa dımı neden bızde yok neden bız yapamıyoruz arkadaslar cok basıt adamlar cocuklugundan berı ıyı bır egıtım alıyor okuyor ogrenıyor devletıde vatand... Mesaja git »
: Sıfır 5870 garantılı başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Kart satilmistir... Mesaja git »
: Sıfır 5870 garantılı başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
cevaplandı... Mesaja git »
Sıfır 5870 garantılı konusunu başlattı (8 yıl önce)
urun penta garatılı ve kutuludur sadece deneme amaclı acılıp sısteme takılmıstır toplamda 1 saat bıle kullanılmadı takas olur ama sadece 5970 le ustun... Mesaja git »
: ! ! ! !GAZ DESTEKLİ SU SOGUTMA YARDIM ! ! ! ! ! ! başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
herkeze selam oncelıkle arkadasın anlattıgı soruna soyle bı cevap verıyım once bu ısı bılenle yapma helekı olmaz dıyenle hıc yapma daha gazı hesaplıy... Mesaja git »
: satılık takaslık 4870x2 başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
garanti durumu yukarıda da yazdıgı gıbı yurtdısı cıhaz halıyle garantısıde yurt dısı oluyor kutu ıcerıgıne gelınce bağlantı kabloları falan var kutusu... Mesaja git »
satılık takaslık 4870x2 konusunu başlattı (9 yıl önce)
arkadaslar elımde sapphıre 4870x2 var kart gecen sene yurtdısından geldı garantısı de yurt dısıdır kartta donanımsal herhangı bı sorun yoktur zaten co... Mesaja git »
laptop ıslemcisi core 2duo konusunu başlattı (9 yıl önce)
laptop umu upgrade ettigimden dolayı suan fazlalık olan core 2 duo ıslemcıyı satıyorum ıslemcı p7450 dır 2.13 ghz ve 1066 mhz dir istedigim fiyat 100 ... Mesaja git »
Arkadaşları

ultraslan911

mehmet328

hiickimse
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.093