Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
F_Y_
Gerçek AdFatih Yılmaz
KonumRize
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Aralık 2004
2. el mesaj sayısı: 41
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 11 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SATILIK Asus X550jk Laptop başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Fiyat nedir acaba?... Mesaja git »
bitmiştir başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Arkadaşlar ben bir tane aldım, gerçekten görüntü olarak sıfır gibiydi. Satıcı arkadaş ta ilgili ve güvenilir birisi, tavsiye ederim.... Mesaja git »
Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
CM 11 için düzenlenmiş gapps var: https://forum.xda-developers.com/android/software/app-minimal-gapps-gapps-lp-20150107-1-t2997368 Ben de problemsiz ç... Mesaja git »
Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
htcmania'da vardı, oradan almıştım (linki aşağıda). Bence problemsiz. Bütün romları deneyip hep buna dönüyorum. Bir ara tam on saat ekran süresi a... Mesaja git »
Başlangıçta iyiydi. Oldukça seriydi ama pil performansını beğenmedim. Bir de hücresel bağlantı bazen sebepsiz kesiliyordu. Ben yine en çok beğendiğim ... Mesaja git »
Miui rom kuruluydu. Temizlikleri yapıp direk kurdum. (Cevap gecikmesi için özür dilerim, malum referanduma kilitlendik)... Mesaja git »
Cheetah return romunu twrp 2.8.7 ile kurdum ve şu an o romdayım.... Mesaja git »
Logitech R400 kablosuz sunum kumandasi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Lazer pointer ozelligi de var. sorunsuz ihtiyaç fazlası. Birkac sunumda kullanildi. Deri kilifiyla beraber.. Teknik Özellikler Entegre slay... Mesaja git »
İyi günler, arkadaş tam ifade edememiş sanırım ondan kaynaklanıyor; kodu girdiğinizde çıkan menüde 4. sıradaki Software Upgrade ardından sdcard u... Mesaja git »
Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Günaydın arkadaşlar, Ben de mm'deyim eski sürümlere nasıl dönebiliyoruz bilgisi olan var mı? Saygılar.... Mesaja git »
Arkadaşları

somalim
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Emir
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Ford
TV
Samsung

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094