Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
9unkarekoku
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi16 Temmuz 1982
KonumAntalya, Kemer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Kasım 2006
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 17 sa. önce
Son giriş tarihi: 48 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Nitrogen is pie sürümü kurdum denedim ama bana göre değil çünkü şarjı resmen içti. İlkinde dedim belki yedekleri geri yüklediğim için uyumsuzluk oldu ... Mesaja git »
AdGuard Reklam Engelleyici [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bu uyarıyı genelde uygulama durdurulduğu zaman veriyor, eğer ayarlarda seçeneği varsa adguard'ı otomatik başlat seçili olmalı, ben MIUI kullanırke... Mesaja git »
Belki gözünüzden kaçtı ama android için adguard uygulamasını kurunca ücretsiz olarak reklamları yine engelliyor, sadece kötü amaçlı yazılımları engell... Mesaja git »
AdGuard Reklam Engelleyici [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
Merhaba, AdGuard konusunda bir "ana konu" açma gereği gördüm. Herkes uygulamanın ne iş yaptığını bildiği için açıklama yapmaya gerek duymuy... Mesaja git »
Bunu lisans aldım nasılsa diye eşimin ve kendi telefonuma kurdum ama maalesef internet öyle bir yavaşlattı ki reklam olsa bu kadar yavaşlamaz yani bu ... Mesaja git »
Bilmiyorum konuyla ne kadar alakalı ama, adamlar zamanında SD650 verdiklerin pişman oldu ne yapsak ne etsek derken en iyisi erkenden keselim desteği d... Mesaja git »
Bugün hiç başıma gelmeyen bir şey geldi Google Play'de satın aldığım bir uygulama şimdi yeniden satın almamı istiyor, eskiden aynı hesapla girer k... Mesaja git »
Ben de bir kere düşürdüm ondan beri benim de sdcard görmümüyor ama üzerine düşmedim, eğer sorun çözülürse bende merak ediyorum çözümü, takipteyim.... Mesaja git »
GAPPS mecburen gerekiyor çünkü AOSP tabanlı bir ROM. Ben de aynı yerden indirdim, hatta şimdi yine denedim sorun yok normal ayarlar kısmını olduğu gib... Mesaja git »
Hayır denemedim çünkü benim için batarya önemli. Ama Oreo için agni kernel vardı galiba onu deneyebilirim aslında.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Suzuki
Mobil cihaz
Xiaomi
Operatör
BIMcell
ISS
TurkNet
İşlemci
Intel
Anakart
Gigabyte
Sabit Disk
Samsung, Seagate
Modem
Aztech

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.156