Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
9unkarekoku
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi16 Temmuz 1982
KonumAntalya, Kemer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Kasım 2006
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Trafik Sigortası , Kasko , Plaka v.s |Soru,Sorun ve Görüşleriniz| başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Teşekkür ederim cevabınız için bugün forumdan de aynısını söyledi. hasarsızlık olan aracın aynı sınıfından bir araç satıp yine belirli bir süre içind... Mesaja git »
BİMCELL [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
anladım teşekkür ederim, ben şimdilik sadece internet paketi alarak bu durumu çözdüm.... Mesaja git »
Ama kendi sitesinde aynı hat için birden fazla paket alabilirsiniz diyor?... Mesaja git »
Peki aynı paketi alınca bir paket daha mı almış oluyorum yoksa sadece yenilenmiş mi oluyor?... Mesaja git »
BİMCELL [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
İnternet GB bitti, paketin süresinin dolmasına daha var İnternet için ne yapmak lazım yeni paket mi alacağız yoksa iptal Edip yeniden mi alacağız nası... Mesaja git »
Trafik Sigortası , Kasko , Plaka v.s |Soru,Sorun ve Görüşleriniz| başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Sigorta basamağı araca göre mi kişiye göre mi oluyor, mesela aracı satinca yeni araç alınca basamak ne oluyor sıfırlanır mı yoksa kaldığı yerden devam... Mesaja git »
AK Parti'den belediyelere: Bir an önce PARDUS'a geçin başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kapalı kaynak olarak dağıtamazsınız yanlış biliyorsunuz.... Mesaja git »
Konuya vakıf değilim bu işlerden pek anlamam dediğiniz gibi belki de yalan bunlar. Gerçi bir daha aramadılar ilginç.... Mesaja git »
Ölen Baba'nın Varlık yönetim şirketine devredilen borcu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Anladım, yardımlarınız için teşekkür ederim.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Suzuki
Mobil cihaz
Xiaomi
Operatör
BIMcell
ISS
TurkNet
İşlemci
Intel
Anakart
Gigabyte
Sabit Disk
Samsung, Seagate
Modem
Aztech

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094