Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
9unkarekoku
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi16 Temmuz 1982
KonumAntalya, Kemer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Kasım 2006
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Böyle numunelik sorunlar da tek beni buluyor galiba... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba, global stabil rom kullanıyorum bir süredir mobil veri bağlantısı olmasına rağmen internete giremiyordum, arada kendi kendine bağla... Mesaja git »
Dijital akaryakıt istasyonu: Benzinlitre başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Eşimin numarası izinsiz olarak iki defa vodafone'a taşındı! başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Arkadaşlar zaten eski kimlik ile işlem yapmışlar çünkü mecburi olarak kimlik zaten değişmişti. Bir ikincisi kimin olduğu belli değil kimse bilgi vermi... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar, bunu yapan hangi şeref ve karakter yoksunu bilmiyorum ama bu olay iki defa başıma geldi en sonunda hattı iptal ettirmek için başvu... Mesaja git »
Microsoft Edge artık iPad ve Android tabletleri de destekliyor başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
SwiftKey sonunda Windows 10 platformunda başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Enpara atm paramı yuttu, günlerdir geri vermiyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bi ara 10000 TL yatırdım kartı ve parayı yuttu ATM kilitlendi öyle kaldı şansıma banka açıktı ve ATM şubenin atmsiydi de hemen müdahale Edip geri almı... Mesaja git »
Bir insan egzozdan cikan sesten nasil bir haz alir? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bana göre bundan zevk alması sorun değil, herkesin kendi zevki. Fakat kendisi zevk alacak diye başkalarını rahatsız eden insanlara uyuz oluyorum, elim... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Suzuki
Mobil cihaz
Xiaomi
Operatör
BIMcell
ISS
TurkNet
İşlemci
Intel
Anakart
Gigabyte
Sabit Disk
Samsung, Seagate
Modem
Aztech

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109