Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
9unkarekoku
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi16 Temmuz 1982
KonumAntalya, Kemer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Kasım 2006
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Tek Sim+sd kart. Telefonu sıfırladım yine düzelmedi, önceden böyle bir sorun yoktu ne olduysa güncellemeden sonra oldu!... Mesaja git »
En son 9.5.3 güncellemesinden sonra sd card depolama kısmında görünmez oldu doğal olarak resimler de görünmüyor. Şimdi galeri uygulaması da telefon ça... Mesaja git »
Hava durumu uygulaması gereksiz izinler istiyor bu durumdan rahatsız olan bir tek ben miyim acaba?... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Onu da çok denedim nerdeyse bütün stock Romları yükledim ama sonuç aynı. Telefoncu anakart değişmeden düzelmez dedi.... Mesaja git »
Samsung Note 3 SM-N900 IMEI NULL Hatası ÇÖZÜLDÜ !!! başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
bu numara kullanılmamaktadır diyor?... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Tavsiyeler için çok teşekkürler yalnız ordaki neredeyse bütün modemleri denedim yine olmadı ben de yıldım açıkcası bıraktım uğraşmayı, yaşadığım yer u... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Teşekkür ederim akşam gidince bir deneyeyeyim... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Merhaba arkadaşlar bir arkadaşımın n9000q cihazı IMEI ve baseband bilgileri görünmüyor rom yeniden kuruldu ama sonuç değişmedi. Bu durum nasıl düzelir... Mesaja git »
Stock romdaki izinler artık can sıkıcı olmaya başladı, kumanda rehber ve SMS erişimi istiyor, şimdi de hava durumu aynı izinleri istiyor bu ne yapmaya... Mesaja git »
BTK'dan VPN kullanımının engellenmesi ile ilgili açıklama geldi başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Aynı btk izinsiz gelen spam ve dolandırıcılık amaçlı SMS ler için bir şey yapmıyor, yapamıyor ama?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Xiaomi
Operatör
Vodafone
ISS
Smile
İşlemci
Intel
Anakart
Gigabyte
Sabit Disk
Samsung, Seagate
Modem
Aztech

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.105