Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Chotanaq
Gerçek AdŞafak Günaydın
Doğum Tarihi21 Nisan ****
MeslekTeknik Ressam
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Kasım 2006
2. el mesaj sayısı: 289
Son mesaj tarihi: 14 gün önce
Son giriş tarihi: 20 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
3 BOYUTLU UÇAK MOTORU konusunu başlattı (14 gün önce)
Çeşitli ebatlarda 10 cm den 45 cm ye kadar tam detaylı isme özel 3 boyutlu uçak motoru uçak ve benzeri tüm hediyelik ürünler 3 boyutlu tasarlanır yapı... Mesaja git »
CREALITY ENDER 3D YAZICI (Ön Sipariş) konusunu başlattı (14 gün önce)
Merhaba, CREALITY ENDER 3D ORJINAL ürün. 1550 TL Ürün bedeli+gümrük bedeli+hızlı kargo zaten toplamı 1350 liralar civarında bana gelişi. Ön sipariş a... Mesaja git »
1.3 CDTI Motor yağ artışı - mazot kokusu - aşırı yakıt tüketimi başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Dpf iptali çözüm oldu ama iyi bir yerde yaptırın.... Mesaja git »
GearBest Alışveriş Fırsatları-Kampanyalar-Kuponlar başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Merhaba @Gearbest Verdiğim bir sipariş için takipli ve sigortalı aldığım halde, Kargo bilgisini göremiyorum 3 Aralık'ta sipariş verdim. 12-20 gü... Mesaja git »
RIO Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Aracıma Kompresyon testi yapıldı bütün pistonlar sağlam çıktı yani odacıklar temiz şimdi uyarının verdiği birinci Silindir üzerindeki benzin enjekt... Mesaja git »
Teşekkürler. Rio da hava borusu veya filtre üzerinde değil hiç bir yerde bulamadım Yarın motor kompresyon testine gideceğim hava basınç kaçak va va... Mesaja git »
Merhaba 2012 1.25 rio aracım var. 105 binde Resimdeki hatayı alıyorum arıza lambası da yanıyor Boğaz kelebeğini temizledim Map sensörünü de temiz... Mesaja git »
Merhaba Benim sen 2012 1.25 cvvt riom var. 106 binden lpg in yaklaşık 65 bin km dir takılı Bir sorunum var aracın Rolantide bozuk dalgalanma ya... Mesaja git »
Hayat sigortası İntiharı kapsar mı? konusunu başlattı (11 ay önce)
Gerçek ve net cevaplar lazım hayat sigortası intihar durumunda evin borcunu öder mi Sigorta Ziraat Sigorta Kalan net borç 126 bin.... Mesaja git »
1.3 CDTI Motor yağ artışı - mazot kokusu - aşırı yakıt tüketimi başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Konu hakkındaki son durumu paylaşıyorum. Her ne kadar pompa veya enjektörlerden sıkıntı olduğunu düşünmek istesemde yağı bu kadar çabuk mazotla doldur... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin

trusen

Canuckss
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: 19"LCD // MSI 785GM-E51 // AMD ATHLON II X4 620 // 4GB DDR3 + KABLOSUZ MODEM HEDİYELİ
Alıcı: 6582
Tarih: 29 Nisan 2011; 15:21:00
Yorum
Teşekkürler....
Genel Puan

Ürün: 2 HTC TOUCH 2 DE SATILMIŞTIR.
Alıcı: bytepire
Tarih: 4 Kasım 2010; 11:33:05
Yorum
çok güzel bir alışverişti. teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: ASUS GEFORCE 8600GT SATILDI.
Alıcı: arda1811
Tarih: 27 Şubat 2010; 17:29:56
Yorum
teşekkürler
Genel Puan

Ürün: SATILIK UYGUN ASUS M2V-MX SE ANAKART + AMD® Sempron™ 64 3400 1.8 GHZ HEDİYELİ
Alıcı: trusen
Tarih: 22 Şubat 2010; 7:56:36
Yorum
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094