Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sepher
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Kasım 2006
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 5 yıl önce
Son giriş tarihi: 5 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
I-C-O adlı oyunu nerden bulabilirim ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Merhaba, Ben de geçen hafta sizin gibi bu oyunu, daha doğrusu ICO ve Shadow Of The Colossus HD remake, arıyordum. Sanırım PSN üzerinden 49 TL gib... Mesaja git »
Yüksek Kalite-Yüksek İndirim Konusu (%90-99)+(Taktikler) başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Konuyu açan ve bilgilendirme yapan tüm arkadaşlara teşekkürler. Ben de Pendik Neomarin'den Philips BDP7500B2 Blu-Ray Player aldım. Ürün teşhirde idi v... Mesaja git »
SOĞUKTAN KORUYAN KIŞLIK ERKEK TERMAL İÇLİK FIRSATI 12 Taksit başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
CardFinans'ı bilemeyeceğim ancak Garanti Bankası için halen durum aynı.... Mesaja git »
SOĞUKTAN KORUYAN KIŞLIK ERKEK TERMAL İÇLİK FIRSATI 12 Taksit başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Sanırım hala düzeltilemedi, zira ben de Garanti Bankası Sanal Kart'ım ile aynı sorunu yaşıyorum.... Mesaja git »
Metro 2033 bedava resmi !!! başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Orijinalden alıntı: meteora111 alın metro 2033 kulanan bildirsin:NANV8-YYZFH-4MQAI Teşekkürler. Ben kullandım galiba :)... Mesaja git »
Navitech Nav-DX 9000 veya Navitech DTV-8600 başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Orijinalden alıntı: disaster38 Hocam nx-211f'nin resistif komutları alabilecek uçları olup olmadığını kullanma kılavuzunun buraya eklediğim ... Mesaja git »
Navitech Nav-DX 9000 veya Navitech DTV-8600 başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Orijinalden alıntı: disaster38 hocam öğrendiğim kadarıyla benim aracın direksiyon kumandası (laguna 2005 model) resistif sisteme göre çalışıyor.... Mesaja git »
Daha önce Bravo aracımda DX 9000 kullanıyordum. Direksiyon kumandası uyumsuz diye kestirip atanları pek fazla dinlemeyin ( ki ben taktırdığımda bayii ... Mesaja git »
1 hafta 2 olay. Lanetli salı :( başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Merhaba, Öncelikle geçmiş olsun. Aracı yeni aldığınızda park her zaman problem olur. 10 yıldır araç kullanıyor olsanız da bu böyledir, özellikle ... Mesaja git »
Satılık AMD x2 4800 CPU -satılmıştır başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Orijinalden alıntı: -gtr- İşlemci "sepher" için ayrılmıştır. İşlemci satılmıştır. İşlemci tarafımdan alınmıştır, hatta ofisteki makine... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.266