Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gokhantinmaz
Gerçek AdGökhan TINMAZ
Doğum Tarihi16 Temmuz ****
KonumKırklareli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 10 ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
W10 RS4 1803 17133.1 e yükselttim. Şu ana kadar 1511 den sonra çıkan en stabil yükseltme bu galiba. Hızlı stabil sorunsuz gibi. Başka kullanan var mıd... Mesaja git »
Evet baya rahatsız ediyor. Bu işlemi ben de yapıyorum ama çok vakit alıyor. Tek makina olsa sorun değil. 120 makine var onu nasıl yapıcaz. vakit yok. ... Mesaja git »
Evet çok haklısın o sürüm çok kullanışlı fakat elimizdeki enterprise lisansları ile kullanılamıyor malesef... Mesaja git »
W10 1607 her türlü 1709 u güncellemelerde buluyor. Tam bela. Şu an tam anlamıyla final diyebileceğimiz stablite 1607 de var. 1607 yi özellik güncellem... Mesaja git »
Her yeni sürümde eski sürümlerin hataları kalıcı olarak giderilmiyor. Her yeni büyük güncellemede yeni özelliklerin yanında yeni hatalar ile stabil ol... Mesaja git »
LG Optimus 4x P880 Custom rom yükleme klavuzu başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Merhabalar Ben de LG Optimus G E975 var. Custom rom yüklemek istiyorum ama 32GB sadece dahili hafızası var. Kart yuvası falan yok. Bu cihaza nasıl cu... Mesaja git »
ALINIK P45 veya P43 ChipSetli DDR3 Anakart konusunu başlattı (2 yıl önce)
Merhabalar Elimdeki Intel Xeon E5472 1600MHZ FSB (Kendinden 775Pin) işlemci ve G.Skill 8GB (2x4GB Dual) DDR3 Bellek ile kullanılmak üzere P4... Mesaja git »
Xeon İşlemcilere Windows 10 Kurulumu (AMİ&AWARD&PHOENİX BİOS) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Yaptığım araştırmalardan edindiğim fikir; Intel Xeon X54xx işlemciler yüksek TDP kullanıyor ama Intel Xeon E54xx lerden desktop anakartlara daha uyuml... Mesaja git »
Xeon İşlemcilere Windows 10 Kurulumu (AMİ&AWARD&PHOENİX BİOS) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
W7 de çok iyi çalışıyor ama işte sonrası yok. Hangi anakart modelleri onlar paylaşır mısın?... Mesaja git »
Tecrübeni paylaştığın için sağolasın. Ben de şöyle anlatayım. PC de c2duo e8400 vardı. w7 kuruluydu. xeon e5450 geldi ve direk işlemciyi bununla deği... Mesaja git »
Arkadaşları

halimcokoksen
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC, PC
Otomobil
Ford
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Takım
Fenerbahçe
TV
LG
Ses Sistemi
Creative
İşlemci
AMD
Anakart
Gigabyte
Sabit Disk
Seagate
Modem
Airties

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078