Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Bunises
Gerçek AdSüleyman Özkan
Doğum Tarihi6 Aralık 1984
KonumKayseri
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 100
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 4 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Dış ticaret açığının ve sebepleri hususunda fikir sahibi olmayan cehalet sürüsü. Kıro adam senin gelirin arttıki ithal ürün alıyorsun. 626 milyon dola... Mesaja git »
2 hafta önce başlayan kabusu pompacılara sorduğumuzda "anlaşmışlar abi" diyerek öğrendik. Bimere Vs. Şikayet ediyoruz ama nafile. Halkı gizli tekel fi... Mesaja git »
Overwatch + D3 Ros 100 TL Pazarlık Takas Yok. 533 702 29 26 telefondan ulaşabilirsiniz. Banka çalışanıyım.... Mesaja git »
Allah'ın Var Olmadığını İspatlayabilir misiniz? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
İman dediğimiz olgu, gayb dediğimiz olgudur esasında. Yani "iman" (inanmaktır). Neye? 5 duyu organımızla göremediğimiz, gözlemleyemediğimiz şeye delil... Mesaja git »
Allah'ın Var Olmadığını İspatlayabilir misiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
İman dediğimiz olgu, gayb dediğimiz olgudur esasında. Yani "iman" (inanmaktır). Neye? 5 duyu organımızla göremediğimiz, gözlemleyemediğimiz şeye delil... Mesaja git »
Şubat ayı başında alınmıştır. Eşim doğum yaptığından bilgisayara zaman ayıramıyorum artık. 3 yıl garantilidir. Coilwhine vb. hiç bir sorunu yoktur. ... Mesaja git »
Fractal Define S sıfır kutulu- kargo bedava konusunu başlattı (2 yıl önce)
Kutusunda açılmamış fractal desing s. Hiç kutusu açılmadığı için foto eklemedim. Kargo bedava fiyatı:275 tl Pazarlık yoktur. Get Vs. Komisyon s... Mesaja git »
Hangi gtx1070 almalıyım. başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
evga ftw kullanıyorum. kesinlikle tavsiye ederim. Ne coilwhine ne de başka bir sorunu var. her türlü testi başırıyla ve özellikle "sessizlikle" geçti.... Mesaja git »
Kedi sahiplenecegim adı ne olmalı? başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
gereksiz <<- favori evcil hayvan ismim... Mesaja git »
En az kaç ay report yemezsek ban aşaması 1 seviye düşüyor? başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
reportun işe yaradığını görmek güzel.... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin

yusuftaner
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.281