Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ata_kaya5
Gerçek Adata kaya
Doğum Tarihi5 Nisan ****
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 478
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: bir yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Asus RT-AC51U 300+433Mbps 3G/Router/Acces Point başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
TÜRK TELEKOM GPON FİBER TILGIN VE ZYXEL MODEMİ SORUNUN(ÇÖZÜLDÜ) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Zaman bulamadım , bu akşam hayırlısıyla bakacağım . Bende merak ediyorum , eğer olmazsa iade edeceğim Asus ac55u'yu .... Mesaja git »
TÜRK TELEKOM GPON FİBER TILGIN VE ZYXEL MODEMİ SORUNUN(ÇÖZÜLDÜ) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Şu an gayet iyi durum. 100 mb 97 mb olarak görüyorum. modem zycell 8324 verdiler... Mesaja git »
Teşekkür ederim , yarın sonucu söyleyeceğim hayırlısıyla.... Mesaja git »
AKN sonrası enteresan hız problemi (FİBER) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Bende Ye Türk Telekom fiber kullanıcısı olacağım, rica etsem modem marka modelini yazabilir misiniz ? Zycell mi beyaz tılgın modem mi ? Asus dsl ac55u... Mesaja git »
Bugün başvuru yaptım . Tılgın modemi bıraktıklarını kablosuzda sıkıntı olduğunu kendileri söyledi. Zycel model modem verilecek dediler , bende benim A... Mesaja git »
Asus dsl ac55u almayı düşünüyorum , sizinki gibi kullanabilir miyim acaba ? Tılgın sonra Asus kullanılır mı ?... Mesaja git »
Ama tılgın modemlere baktığımda eve kadar fiber gelmesi gerekiyor . Bende eve fiber kablo gelmiyor . Cat6 ile eve geliyor . Apartmanın girişine kadar ... Mesaja git »
Peki bu bağlantı tipinde Asus dsl ac55u modemi kullanabilir miyim ? Sizin modeminiz nedir ? Ewan bağlantısı fiber mi oluyor ? Sizin bağlantıda yukarıy... Mesaja git »
Açıkcası vdsl isterdim bunun yerine. 1000 Mgb hızım var Akk 100 gb ??... Mesaja git »
Arkadaşları

mremre

Orgeneral

Airwalker26
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: alınık n11 275/55
Alıcı: ismaky86
Tarih: 6 Mart 2016; 14:37:31
Yorum
Genel Puan

Ürün: TAKASLI Piranha Business Tab 7.0 Tablet PC + EXPER H7G TABLET
Alıcı: AlicaN.tr
Tarih: 19 Haziran 2014; 19:00:36
Yorum
Dürüst ve çok iyi bir satıcı. İlgisinden dolayı kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.
Genel Puan

Ürün: G.G %10 çek
Alıcı: fenomenhaa
Tarih: 10 Haziran 2014; 20:47:29
Yorum
Problemsiz işlem..
Genel Puan

Ürün: 2 SORUNLU LAPTOP ASUS F5RL -- HP 6700 ACİL
Alıcı: Archery
Tarih: 16 Kasım 2011; 0:43:48
Yorum
Kendisi dürüst güvenilir bir satıcı gözünüz kapalı çalışabilirsiniz önce ücreti gönderdim sonra lap
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Hakkında

referans >>> Orgeneral_,maddog1,, brtana , dhfatalist , baron11,vgulgec,ufukuzman,neosis,Authority,kopfnussmann,
asm1303 ,Doktorhan,tecnical, kartal3457 , Halit61 dincerZ,BaDRuLe...dj.trust.06 fiesta59,asm1303,kartal_07,1906nedir,competition,__ultrAslan__.............................unuttuklarım varsa kusura bakmasın

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078