Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dtcelik
Gerçek AdSerhat Çelik
MeslekDis Hekimi
İlgi AlanlarıSinema, ps4
KonumMalatya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 38
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
hem NFS hem SMB aktif... şimdi kontrol ettim.... Mesaja git »
Günaydın; Evet sadece Infuse kullanıyorum, plex ve MrMC de kurulu ama Infuse ve Netflix dışında başka program kullanmıyorum. NFS aktif diye hatırlı... Mesaja git »
NAS taki 4K verileri; -zidoo 1080p formatına çevireerek oynatıyor -apple tv takılarak, atlamalar yaparak oynatıyor - çok ilginç tv nin kendi media pl... Mesaja git »
Cevap: Cevap: Cevap: Cevap: Apple TV 4K resmen tanıtıldı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
iyi akşamlar; ethernet kablosunu laptopa taktığımda 1000/1000 mbps yazıyor. herhangi bir filmi nas tan pc ye indirmek istediğimde 85-86 Mb/sn yi göst... Mesaja git »
Cevap: Cevap: Cevap: Cevap: Apple TV 4K resmen tanıtıldı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bu gece deneyip buraya yazıcam; çok teşekkürler.... Mesaja git »
Cevap: Cevap: Apple TV 4K resmen tanıtıldı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
16 portlu switch; 2 portu nas a bağlı,bir portu apple tv ye, sonrasında ps4, zidoo, salon tv, digiturk falan diye liste gidiyor.... Mesaja git »
Cevap: Cevap: Apple TV 4K resmen tanıtıldı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Teşekkür ederim bu testi tam olarak nasıl yapabilirim?... Mesaja git »
Cevap: Cevap: Apple TV 4K resmen tanıtıldı başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Apple Tv de bırakın 4K yı 1080p izleyemiyorum. Switch i geçen ay değiştirmiştim cisco 16 port ; switchten kaynaklı olamaz değil mi?... Mesaja git »
Apple TV 4K resmen tanıtıldı başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Günaydın, herkese merhaba; Apple 4k tv ile Nas serverdaki filmleri izlerken takılmalar yaşıyorum. Local ag da cat6 kablo ile birbirlerine bağlı dune;... Mesaja git »
Apple TV 4K resmen tanıtıldı başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Herkese merhaba; apple 4K ya Kodi kuranınız oldu mu? Bir ağabeyim bende mac olduğu için rica etti. Onun cihazına kurucam. Kendim infuse 5 kullanıyorum... Mesaja git »
Arkadaşları

darksideofthemoon

BaARBAaR

adoni

shinji mikami

TreePriority

dtturgut

baris007
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook, Görüntü Sistemi, Fotoğraf Makinesi, Oyun
Otomobil
Audi

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078