Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Tek-nolojik
Gerçek Ad 
KonumBolu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 35
Son mesaj tarihi: 7 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
VIA'dan çift çekirdekli Nano X2 işlemciye sahip Mini-ITX anakart başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Bu Via epia-p900 anakartın birde kasaya toplanmış hali var hocam Via Artigo a1150 diye geçiyor.(1 aydır yakında gelecek yazıyor hala piyasada yok ufa... Mesaja git »
VIA'dan çift çekirdekli Nano X2 işlemciye sahip Mini-ITX anakart başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Aynen katılıyorum hocam, aklımdan geçenleri yazmışsın. Arkadaşın pek bilgisi yok herhalde itx falan 50 dolar'a ne alıyorsa. ... Mesaja git »
Google, Hac için Mekke'den canlı yayın yapıyor başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Aman sende hacca git yoksa kimsenin haccı kabul olmaz.Bazı arkadaşların söylediği gibi yabancılar bile yendide şu İslam düşmanlığını bizim içimizde... Mesaja git »
Zotac, VIA Nano X2 işlemcili mini bilgisayarını satışa sunuyor başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Bu bilgisayar ''ZBOX nano VD01 Plus mini-PC'' olarak satışa sunulmuş bu şekilde yazıldığında çıkıyor.... Mesaja git »
Zotac, VIA Nano X2 işlemcili mini bilgisayarını satışa sunuyor başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
İşlemci ve ram gibi parçaların yurtdışından pahalı olmadığı konusunda aynı fikirdeyim ama böyle parçalar için durum farklı oluyor genelde. Bir örnek ... Mesaja git »
Harddisk ve ram bulunmayan versiyonu 130$ zaten hazırda ssd var 64gb, ram 25$ desek gayet güzel fiyatlara çıkıyor. Tabi Türkiye şartları için bunlar h... Mesaja git »
VIA ikinci nesil USB 3.0 kontrolcüsünü duyurdu başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Hocam o anakart Via'nın satış yaptığı yurtdışındaki sitelerde bile stoklara girmedi Epia m900'lerin 1-2 hafta önce falan satışına başlandı. Senin is... Mesaja git »
Vista üzerine XP Kurmak İsteyenler... Resimli Anlatım.... başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
İyi günler.Yardımlarınız için teşekkürler.Arkadaşın vemiş olduğu EasyBCD programının 2.1 versiyonu ile halloldu .... Mesaja git »
Vista üzerine XP Kurmak İsteyenler... Resimli Anlatım.... başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Ekledim XP yi.Vistada yaptıklarımın aynısını yaptım ama Windows 7 de 1. sıraya yani varsayılan işletim sistemini XP yapsam bile Windows 7 den açıyor... Mesaja git »
Ben EasyBCD programı ile Vista kurulu bi bilgisayara Xp kurdum sorunsuzda çalışıyor.Windows 7 kurulu farklı bir bilgisayara Windows 7 nin üzerine Xp ... Mesaja git »
Arkadaşları

Pc.programcı

Kulspruta

mzrvlt
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Eğer rüyalarını gerçekleştirmek istiyorsan uykudan bir an önce uyanmalısın .!!!

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094