Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Raymone_Ruddock
Gerçek AdRaymone Ruddock
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Eylül 2006
2. el mesaj sayısı: 62
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 9 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İşlemcim aşırı ısınıp kapanıyor başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Merhaba arkadaşlar madem bu sorun çözüldü benim sorunuma da bir el atabilirseniz sevinirim :)... Mesaja git »
İ7 4790K Isınma problemi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ustam delid yaptırabiliriz ama sorunun delid ile ilgili olup olmadığını bilemiyoruz boşu boşuna para vermiş olmakta saçma geliyor açıkçası. Sizin tanı... Mesaja git »
Hocam iyi geceler tekrardan, bugün farklı güç kaynağı ve soğutucu ile denedik ama sonuç maalesef aynı. NFS Payback açıyoruz %75 civarı kullanıyor işle... Mesaja git »
İyi geceler tekrardan bugün üşenmeyip pompa kısmını kaldırdım ve macun olayına baktım. Pompanın oturmama gibi bi ihtimali olduğunu sanmıyorum açıkçası... Mesaja git »
Merhaba dostum, güç kaynağından fazla akım gelebilme ihtimalini bir mühendis arkadaşım daha söylemişti ancak bunu nasıl ve ne şekilde kontrol edebilir... Mesaja git »
Valla ilk defa böyle bir sorunla karşılaştım ancak bir kaç donanım üstüne çalışan arkadaşla konuştuğumda termal macun sürmesen bile ısı derecesi bu ka... Mesaja git »
İ7 4790K Isınma problemi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Arkadaşlar merhaba teknik destek bilgilerine güvenen kişilere ihtiyacım var keza kafayı yemek üzereyim. İ7 4790k işlemci ve h100i sıvı soğutma kulla... Mesaja git »
İ7 4790K Isınma problemi konusunu başlattı (bir ay önce)
Arkadaşlar merhaba teknik destek bilgilerine güvenen kişilere ihtiyacım var keza kafayı yemek üzereyim. İ7 4790k işlemci ve h100i sıvı soğutma kulla... Mesaja git »
Merhaba dostlar, sorunum tam olarak bu sorundur. İnternette yazılan CMD komuduyla yapılan bütün herşeyi denedim, Windows 10 kullanıyorum ve tamamiyle ... Mesaja git »
SATILIK STARBUZZ E-HOSE ELEKTRONİK NARGİLE (10 ADET Kartuş Hediyeli) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Şuanda 2 Kartuşlu 2.0 Olan modeli Türkiye de 200 TL ye satılıyor ayrıca 20 kartuş yani 5 paket kartuş 110 tl ye geliyor. Fiyatınız çok yüksek kalmış.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Raymone Ruddock The Warlock

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109