Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
arico
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Şişli
Fotoğraflar (1) Tümünü Gör
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Eylül 2006
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 yıl önce
Son giriş tarihi: bir yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Cube U30GT2 Destek,paylaşım,inceleme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Merhabalar herkese, Ben de bir cube mağduru olarak 1 aylık tecrübelerimi paylaşmak istiyorum sizinle. Bu tableti özelliklerine güvenerek hızlıca ... Mesaja git »
: 1000tl bütçeye stereo sistem tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Wharfedale pm 600 set alındı. umarım güzel ses verir. beklemedeyim.... Mesaja git »
: 1000tl bütçeye stereo sistem tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
esasında öyle bir takıntım yok sadece cs 997 ayarında bir stereonun bu bose larla bir nebze olsun yarışıp yarışmayacağını da merak ediyorum. şu anda a... Mesaja git »
1000tl bütçeye stereo sistem tavsiyesi konusunu başlattı (8 yıl önce)
Herkese merhabalar, Bu konu hakkında bir çok mesajı okuduğumu öncelikle belirtmek istiyorum. Fakat daha kendine özgü bir durum içinde bulunduğumd... Mesaja git »
: ETOX - Zafer || %100 Yerli Otomobil || Yemeyin Bizi , Yerli Otoymuş. başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
yeni gördüm konuyu tekrar hortlattığım için özür dilerim ama önemli bence. 3 seneden beri çeşitli yorumlar yapılmış, yazılmış, çizilmiş, çoğu da ... Mesaja git »
: Kontorland KT-2082 problemi başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
ben de forumu okumadan gittim aldım allah kahretsin çalışmıyor, aynı sorun bende de var, kontorland'ın yerine gitmeyi düşünüyorum, bakalım ne olacak..... Mesaja git »
amd sistem, yorumları bekliyorum konusunu başlattı (12 yıl önce)
Abit KN9 Ultra (nforce 570ultra) Amd 3500+ am2 Hi-level 1gb 667mhz ddr2 ram (ne yapiyim çok ucuza buldum...162 ytl) Raidmax Virgo 500 watt kasa ... Mesaja git »
: Athlon64 3500+ AM2 overclock denemeleri başlıklı konuya yorum yazdı (12 yıl önce)
Kantele, hazır senin sisteminde msi k9n ultra görmüşken soriyim dedim, anakart nasıl memnunmusun ? Çünkü ben de bi nforce 570 ultra chipsetli anakart ... Mesaja git »
: asus m2n-e başlıklı konuya yorum yazdı (12 yıl önce)
ewt bu chipset ve anakart hakkında yorumları alıyim...... Mesaja git »
: Am2 Bord Önerisi... başlıklı konuya yorum yazdı (12 yıl önce)
Ben de aynı karmaşa içerisindeyim seninle, bi türlü am2 boarda karar veremedim. Bence ya epox mf4 ultra al(180 ytl kdv dahil), nforce4 ultra iyi bir... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.096