Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Crescent
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi8 Eylül 1983
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Kasım 2004
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Netflix 2019da hız sorunu (kota kalkti derken) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Netflix kullanmıyorum ama Twitch'de de aynı sorunlar mevcut. Akşam 20.00 - 00.00 arası görüntü kalitesi 360p. Aşağı yukarı yılbaşından beri durum bu. ... Mesaja git »
NETFLİX Hız Sorunu (Kablonet) Sizin hızınız kaç. başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Aynen Twitch'de de akşam 20.00 - 00.00 arasında görüntü kalitesi rezalet bir durumda 360p'den yukarı çıkmıyor. 1-2 aydır durum bu şekilde. ISS... Mesaja git »
2K'da ben bu monitörü alırım "Acer Predator XB271HUA incelemesi" başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Aynı monitore sahibim, hazır konusunu da bulmuşken sormak istediğim birşey var. Kalibrasyonun nasıl yapılabileceği ile ilgili tavsiye edebileceği... Mesaja git »
Çekilişe katılmak istiyorum.... Mesaja git »
Madenciler Yüzünden Ekran Kartı Fiyatlarından Yakınanlar başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Çook param olursa dünyadaki bütün arabaları alacam herkes yürüsün para benim değil mi istediğim gibi harcarım. Mesela yani.... Mesaja git »
Bunları kitaplarda yazdık hep. Hadi Nvidia neyse de siz oyun firmalarını aptal mı zannettiniz. Nvidia oyunculara kart satamazsa EA, Ubisoft, Activisi... Mesaja git »
Ekran kartı fiyatları yükselişe geçti başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Yok o derece değil, tabi ki her kartta çalışabilir oyun ama dx12 kullanımı ya da gelişmiş hairworks gibi grafik seçenekleri ya kapalı olur ya da büyük... Mesaja git »
Ekran kartı fiyatları yükselişe geçti başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Tamam da her şeyin bir ederi vardır. X bir arabanın fiyatı bir anda %50 artarsa o arabayı kimse almaz örneğin, daha uygun fiyat performans seçenekleri... Mesaja git »
GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Kartı değiştirdiğinde direkt boarda oynuyor.... Mesaja git »
Nvıdıa sürücüleri, sistemin ses ayarlarını bozdu! başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Nvidia Hd ses sürücülerini ve diğer ses sürücülerini kaldırıp tekrar anakartın sürücelrini yüklemeyi deneyin. Ayrıca Hdmi ile bağlanan monitor se... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109