Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sertert
Gerçek Ad 
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Eylül 2006
2. el mesaj sayısı: 434
Son mesaj tarihi: 8 ay önce
Son giriş tarihi: 12 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Satıldı konusunu başlattı (8 ay önce)
Silinebilir... Mesaja git »
THERMALTAKE LitePower 500 W Black Edition (SATILDI ) konusunu başlattı (bir yıl önce)
SATILDI... Mesaja git »
Akasa Quasar 20cm Fanlı 17” Notebook Soğutucu konusunu başlattı (2 yıl önce)
esimler ürünün kendi resimleridir. Geçen yazdan beri hiç kullanılmadı dolapta duruyor. toplasanız 1 ay çalışmamıştır. malesef kutusunu ve faturasını b... Mesaja git »
Az kullanılmış TX Mono 250W Micro atx ( SATILDI) konusunu başlattı (2 yıl önce)
Resimler kasanın kendi resimleridir .Asıl kasamı garantiye yollamak için idareten almıştım .tek kusuru cd sürücüsü yuvasını fan takmak için sökmüştüm ... Mesaja git »
silinebilir konusunu başlattı (2 yıl önce)
silinebilir... Mesaja git »
Sapphire hd 7970 Uygun fiyat ..( SATILMIŞTIR ) konusunu başlattı (2 yıl önce)
Kendi kullandığım tertemiz sapphire hd 7970 ekran kartını rx 480 e geçtiğim için satıyorum .Doğal olarak garantisi bitti fakat kutusu mevcut resimlerd... Mesaja git »
[İPTAL] SAMSUNG 850 EVO SSD 120 GB (Sıfır ayarında) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Uzatma dostum benim bir şey dediğim yok herşeyi sen kendin yapıyorsun yapmadığın bir şey mi yazdım buraya ?.İzmir içi elden bulmuşken alayım dedim ama... Mesaja git »
[İPTAL] SAMSUNG 850 EVO SSD 120 GB (Sıfır ayarında) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Dostum ne ağlıycam sıfırından 40 tl ucuza vereceğin ürün için mi ağlıycam 40 tl için mi ? n11 den sipariş geçtim bile.Bir ürünü satmaktan vazgeçtiysen... Mesaja git »
[SATILIK] SAMSUNG 850 EVO SSD 120 GB (Sıfır ayarında) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Bu arkadaşla ssd yi elden almak için 2 gün önce 140 tl ye anlaştık hatta numaramı verdim.İçini temizlemem lazım diyerek bir gün erteledi daha sonrada ... Mesaja git »
silinebilir konusunu başlattı (3 yıl önce)
silinebilir... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125