Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
moozcan
Gerçek AdOlcay Özcan
Doğum Tarihi7 Ocak ****
MeslekAkademisyen
KonumKırklareli,Babaeski
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Eylül 2006
2. el mesaj sayısı: 79
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TurkNet Destek Burada başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
Merhaba Arkadaşlar, Son zamanlarda yaşanılan yoğunluğun sizlerde farkındasınız. Bu sebeple TurkNet Destek ekibi olarak forum tarafında bir güncelleme ... Mesaja git »
Falken AS210 Dört Mevsim Lastik başlıklı konuyu favorilerine ekledi (13 gün önce)
Merhaba arkadaşlar... Forumda farklı marka dört mevsim lastiklerle ilgili başlıklar var ama bu model yok (AS200 var). Marmara bölgesinde yaşayan v... Mesaja git »
Falken AS210 Dört Mevsim Lastik başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
2 gün kar yağişında kullandım. Bir sıkıntı yaşamadım. Ama kar lastiğinin verdiği tutuş ve güveni hissettirmiyor tabii ki Ben de daha sakin kullanmaya... Mesaja git »
A101 Aldın Aldın 3 Ocak 2019 Kataloğu-Honor 7C-Alcatel Tablet başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
1 GB ram kanser eder. Tableti yere vurasınız gelir... Mesaja git »
Mail hesabı, gizli soru ve cevabı ile verilecektir. 90>75>65 TL.Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
bulaşık makinası deterjanları(pril,calgon vs)deneyimleriniz başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
arkadaşlar simens 2 programlı makina ve 2 kutuda pril 7 aldık.deneyimlerime göre kurumuş lekelerde pril hiçbir işe yaramıyor.camlarda çizilmeler yok.... Mesaja git »
Citroën Yeni C4 ve DS4 Kulübü! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Orjinal olan seti 6 ay önce 220TL'ye almıştım. Şimdi 370TL... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Quantum Break - P2 - 10TL Rime - P2 - 5TL... Mesaja git »
STEAM TÜM OYUNLAR %25 İNDİRİMLİ HESABINIZA HEDİYE OLARAK GÖNDERİLİR başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
STEAM TÜM OYUNLAR %25 İNDİRİMLİ HESABINIZA HEDİYE OLARAK GÖNDERİLİR [İNDİRİMLİ OYUNLAR DAHİL] Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır. **Hız... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Quantum Break - P2 - 10TL Rime - P2 - 5TL... Mesaja git »
Arkadaşları

CLauDio_1907
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125