Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cumhurfatih
Gerçek Adfatih
KonumAdana
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Kasım 2004
2. el mesaj sayısı: 620
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: 36 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Amazon Türkiye başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
gozunu sevdıgımın amazonu..ortalıgı sallıyor..umarım bu devam eder..artık kan emıcılerden kurtuluruz...... Mesaja git »
Xiaomi Pocophone F1 64gb 3899 başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
300 usd ile satısa cıktı 64gb olanı...yuh dıyorum cıdddenn...... Mesaja git »
Bugüne Özel 1 Paket Avansas Daily Fotokopi Kağıdı 9 TL! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Umarim iflas etmezler..iyi calisan firmalardan biri..... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 8 ★ ANA KONU ★ 5399 TL ????? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
450 usd civarındaki telefona bu fiyatı vermek :) allah akıl fikir versin..adamlar resmen harakiri yapıyorlar..ama bizim millete yakısır...insanlar mal... Mesaja git »
Belarus (Beyaz Rusya) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
8-12 ekim tarıhlerınde kalacagım.havaalanindan degıl otobusle karayoluyla gececegım kievden....sanırım regıster yaptırmaya gerek yok..... Mesaja git »
Tesekkurler mahmut..toplumun dustugu durumu cok guzel gosteriyor..genc ve kendini genc hisseden arkadaslara tesekkur ederim tum cevaplari icin...... Mesaja git »
Ayri ayri alirsaniz dusuyor. Hepsini tek sipariste kabul etmiyor.nasil bir sistem anlamadim..... Mesaja git »
Gencler, adiosu kapatma zamani geldimi ne dersiniz? Birikmis 1600tl puan var ne yapmami onerirsiniz?... Mesaja git »
Firma demisji kisaca ben yerli firmaya karsiyim siz gidin 1000 tl civari telefonlari alin..3000 tl nedir yahu..yuh diyorum..ban diyorum..... Mesaja git »
ORİS TELEKOM VDSL 60 TL 100 mbps Kadar Taahhüt Akn Yok başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bu fiyat ne zamana kadar gecerli? 2019 dan itibaren zam yapabilirler mi?... Mesaja git »
Arkadaşları

Kuzey19

korayistan

sertay_a

highlander_41

_iLKeR88_
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
ADANA FOREVER

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.156