Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
seyitalican
Gerçek AdSeyit Ali Günaydın
Doğum Tarihi13 Nisan 1995
MeslekSürücü
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Eylül 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 ay önce
Son giriş tarihi: 5 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
# SATILDI # God Of War Deluxe TR Psn Çift Hak Fiyat : SATILDI Ödeme : Enpara , Yapikredi, Akbank... Mesaja git »
Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Teşekkür ederim hocam psn gift card la hallettim sıkıntısız sorunsuz anında ??... Mesaja git »
Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Ustalar endo psn den plus almaya çalışıyorum kredi kartı numarası hatalı diyor nasıl çözerim bu sorunu ? Birde bu giftcard yöntemini daha önce hiç kul... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
1. Bu konu sadece Donanımhaber kullanıcılarına dijital oyun alım/satım konusunda aracı olacaktır. DH Yönetimi hiçbir şekilde satış detaylarına, satışt... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
=SATILIK= Oyun adı: MAFIA III Alındığı ülke: TR PRİ: 40 TL İletişim: PM - 5369525368 Ödeme: HAVALE / EFT / TAKAS Takas: ACIK AKLIMA YATAN BUTU... Mesaja git »
SATILIK Battlefield 1 (Türkçe) RUS Psn Çift Hak Pre Order hesap. Fiyat 60TL Tüm bilgileri verilecektir. İlk sahibiyim. ... Mesaja git »
Satılık BF1 çift hak (tüm bilgileri mevcuttur) Us Psn 50 TL... Mesaja git »
Oyun Adı: Battlefield 1 PSN: Tr Hak: Çift Fiyat: 75 TL Ödeme: EFT... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
SATILIK TOM CLANCYS THE DIVISION ÇIFT HAK 35 TL Iletişim : PM , WhatsApp Ödeme : Akbank, Kuveyttürk, IşBankası... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
sseyitalican

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094