Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sh33p3r
Gerçek AdGökhan Koyuncu
Doğum Tarihi28 Ağustos ****
MeslekÖğretmen
Konumİstanbul,Esenler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Eylül 2006
2. el mesaj sayısı: 117
Son mesaj tarihi: 10 sa. önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Cevap: Cevap: Netflix HD Ve UHD, Spotify Premium | ÇILGIN FİYATLARLA! başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
Aylığını 8 dolardan alıyorsunuz hocam, yıllık almadığınızın farkındasınız değil mi?... Mesaja git »
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
Merhaba, ben de ürünü bugün aldım. Kurulumu telefon aracılığıyla yapıp hesabı ekledikten sonra tüm güncellemeler yapıldı ancak sürekli "maalesef ... Mesaja git »
★ Xiaomi Redmi Note 5 Pro ★ Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
ben kendisinden 6gb siyah versiyonunu aldım, imei atılı her iki hat için de. eu rom atılı ve türkçe herhangi bir sorun yok, kutusu yoktu sadece, daha ... Mesaja git »
Beslenme düzeni/makro oranı nasıl olmalı? konusunu başlattı (18 gün önce)
Merhaba uzun süredir göbek sorunu nedeniyle diyetimi gözden geçirmeye karar verdim. Haftada 3-4 gün spor yapıyorum, ağırlık ancan çok yoğun sayılmaz. ... Mesaja git »
★ Xiaomi Redmi Note 5 Pro ★ Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
soruyu buradan da sorayım sorun olmazsa. Ben de Mi mix 2 64gb mı yoksa Redmi note 5 pro 64gb mı diye sormak istiyorum. İkincisi daha yeni bir cihaz f... Mesaja git »
Xiaomi Mi Mix 2 Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Ben de Mi mix 2 64gb mı yoksa Redmi note 5 pro 64gb mı diye sormak istiyorum. İkincisi daha yeni bir cihaz fakat, mi mix 2'nin ekranı cazip gelirken n... Mesaja git »
Salona giderken aç mı gideyim, tok mu? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam kilo vermenin en kolay yolu yemek alışkanlığını değiştirmektir, kardiyoyu çok yoğun yaptığında bile etkisi sınırlı kalıcaktır yoksa. Ben evde ağ... Mesaja git »
Eksik Bölgelerimi Yorumlar Mısınız başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Evde spor yapan ve henüz ağır çalışmayan biri olarak naçizane yorumum Omuz (özellikle trapez) 5 Kollar 4 Karın 3 Göğüs 2 Sırt 1 Böyle bir puanlama i... Mesaja git »
Kas kazanmaya yönelik antrenman programı ve beslenme başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 ay önce)
Bu konuda hacime yönelik antrenman ve beslenmeyi nasıl yapacağımızı anlatacağım. Antrenmandan başlayalım: Not: Bu sisteme geçebilmeniz... Mesaja git »
Renkli poster basım fiyatlarınız ne kadar? 70x100 için özellikle... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Marvel Super Heroes (PS4) Kutulu (Satılık veya Takaslık)
Alıcı: Kasvagor
Tarih: 28 Temmuz 2014; 2:15:23
Yorum
Güzel bir alışverişti. Kendisine teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: PSN Plus kardeşliği (Satıldı)
Alıcı: alpert86
Tarih: 12 Temmuz 2014; 22:15:55
Yorum
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141