Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
falxcon
Gerçek Adhasan çelik
KonumEskişehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Eylül 2006
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 19 gün önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kodun kullanım süresi doldu diye hata veriyor.. Aynı sorunu yaşayan bir benmiyim acaba????... Mesaja git »
PS4 PLUS [ANA KONU] ( Şubat 2019 Açıklandı: For Honor , Hitman ) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (23 gün önce)
Hem önceki konunun ilk mesajındaki bilgiler PS3'e göre yazıldığı için hem de iki konsolu kullanan oyuncuların yorumları bir arada olduğundan takip... Mesaja git »
Amazon Türkiye Dip Fiyat Fırsatları - Sadece Link Paylaşımı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
KONUYU FAVORİLERİNİZE EKLEYEREK TÜM İNDİRİMLERDEN / GÜNCELLEMELERDEN HABERDAR OLABİLİRSİNİZ Günün fırsatları: Yeni Çıkan Ürünler: En İyi Performans... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ (ANA KONU) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Daha önce ben de dahil olmak üzere bir çok arkadaş, buna benzer konular açmıştı. Ben de ana konu olması için bu konuyu açıyor ve indirimlerin buradan ... Mesaja git »
tektaş pırlanta fırsatı , foruma özel !!! başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Hocam pm attım... Mesaja git »
Digiturk üyesi arkadaşların yardımını bekliyorum başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
Arkadaşlar Darıca da bulunan Faruk Yalçın hayvanat bahçesinde Digitürk üyelerine 1 bilet alana 1 bilet bedava kampanyası var.... Üyeler istedikleri ka... Mesaja git »
Arkadaşlar Darıca da bulunan Faruk Yalçın hayvanat bahçesinde Digitürk üyelerine 1 bilet alana 1 bilet bedava kampanyası var.... Üyeler istedikleri ka... Mesaja git »
tektaş pırlanta fırsatı , foruma özel !!! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 ay önce)
arkadaşlar merhaba , yine sizlerleryim hatırlayanlarınız olacaktır , uzun süredir forumdayım mesleğimle ilgili birkaç kez... Mesaja git »
Hocam hepsiburada mevcut mu... Mesaja git »
Hepsiburada alt limitsiz 75 TL çek + 300 / 30 TL çek (SATILDI) başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Hocam ben talibim... Pm lütfen... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
572733de6419cb9a07677c325d3a2b770.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078