Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
SyBeRcY
Gerçek AdSinan
Doğum Tarihi13 Haziran ****
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Eylül 2006
2. el mesaj sayısı: 79
Son mesaj tarihi: 8 ay önce
Son giriş tarihi: 11 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Rica ederim. Benim derdim parami iade almak degil. Ben omurluk yedek cihaz aldim gibi dusunuyorum. Sadece sorunsuz problemsiz calissin. GM ye sorunlar... Mesaja git »
ben aldım. cihazla ilgili merak edilenler varsa cevaplayabilirim. 2 haftadır kullanıyorum. hatta fikirlerimi de ufaktan belirteyim. Öncelikle herkes g... Mesaja git »
Razer ManO'War "Hafif Dev" kablosuz oyuncu kulaklığını inceliyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Merhaba Kablolu Razer Manowar 7.1 kulaklık var arkadaşımda. ses %10 seviyesinde iken sağdece sol taraftan ses geliyor daha yüksek seviyelerde sorun yo... Mesaja git »
DELL VOSTRO 5468 i7-7500U 940MX 4G GDDR5 konusunu başlattı (2 yıl önce)
DİKKAT! SADECE 2 GÜN İÇİN ÖZEL FİYATTIR. 17 MAYIS ÇARŞAMBA GÜNÜNE KADAR ALIŞVERİŞ GERÇEKLEŞMEZSE İLAN VE FİYAT DEĞİŞTİRİLECEKTİR. MERHABA. UZUN ARAŞT... Mesaja git »
TEMIZ İŞ BİLGİSAYARI HP PROBOOK 640 G1 GARANTILI konusunu başlattı (2 yıl önce)
Proje amaçlı alınan aşağıdaki iş bilgisayarı satılıktır. Sıkıntısı yoktur. Sadece ihtiyaç. fazlasıdır. Ürün Özellikleri: Kullanım Şekli İş / Bu... Mesaja git »
TEMIZ İŞ BİLGİSAYARI HP PROBOOK 640 G1 GARANTILI başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
düzeltildi. ilan güncel... Mesaja git »
TEMIZ İŞ BİLGİSAYARI HP PROBOOK 640 G1 GARANTILI başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
ilan güncellenip fotoğraflar eklenmiştir.... Mesaja git »
Aşağıdaki sistem komple satılıktır Anakart ve Sıvı soğutma harici garantiler bitmiştir. İşlemci: Intel i7-4790s 3.2 GHz (4.0 GHz Turbo) 8 MB Cach... Mesaja git »
27" LG IPS TV i7 4790S Z97X 32 GB DDR3 GTX 680 TOP 3 TB SSD GAMING başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
PM gönderildi... Mesaja git »
Satılık ASRock Fatal1ty Z77 Professional başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
almak için PM!... Mesaja git »
Arkadaşları

nohackmove

eahmet

R@N

thesondurak
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: DELL VOSTRO 5468 i7-7500U 940MX 4G GDDR5
Alıcı: Hell_Star
Tarih: 8 Haziran 2017; 2:25:10
Yorum
İlgili bir satıcı, teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: 27" LG IPS TV i7 4790S Z97X 32 GB DDR3 GTX 680 TOP 3 TB SSD GAMING
Alıcı: wildboyankara
Tarih: 5 Ocak 2017; 16:30:31
Yorum
tşk ederim.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094