Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Fulton
Gerçek Ad 
KonumEdirne
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Ağustos 2017
2. el mesaj sayısı: 21
Son mesaj tarihi: 16 sa. önce
Son giriş tarihi: 39 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AC Origins Türkçe Yama YAYINLANDI! [AnimusProjesi.com] başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Hocam o LA Noire'daki Social Club'ın bağlanmama sorunu bende de vardı ama çözmüştüm. Şu an ne olduğunu hatırlamıyorum da gerçekten çok basit ufak bir ... Mesaja git »
Monster almalımıyım ? başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
Alma açık ve net. Gerekirse çok acil değilse bilgisayarsız kal ama Monster alma. Git Dell'in 1050 - 1050 Ti'lı modellerine bak. Millet tutturm... Mesaja git »
Yapma bunu :( tam da Alex'in gittiği maçın yayını bu. Alex bu maçtan önce hafta başı gitmişti.... Mesaja git »
Beyaz Futbol'a giydiriyor şu an.... Mesaja git »
"Aatıf'a da hoşgeldin diyoruz ve bir an önce Rize'yle anlaşmasını temenni ediyoruz."... Mesaja git »
Başkanım millet senden futboldaki durumu, yapılan hatalı transferleri ve yapılacak transferleri duymak istiyor. Aziz Yıldırım gibi başladı şike, kump... Mesaja git »
Turk Telekom Bazı Platformlara Hız Sınırı Uyguluyor başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
Hocam merhaba. Şu anda söylediğiniz testi yine gerçekleştirdim Seattle Wowrack sunucusunda. Ve testi yaparken de arkada steam, discord, online bir oyu... Mesaja git »
BANKALARDAN HESAP İŞLETİM ÜCRETİ İADESİ ALAN VAR MI ? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Ben tam anlayamadım bu vadesiz hesaplardaki hesap işletim ücretinden mi bahsediyoruz? Zaten 2-3 senedir Danıştay'ın kararı yok muydu bunla ilgili? Ben... Mesaja git »
Patronumdan nasıl zam isteyebilirim başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Kısaca çıkarıp masaya vur, diyor bu arkadaş. Dönerse senindir, dönmezse. Şaka bir yana hocam git sor kibarca, yiyecek değil ya seni?... Mesaja git »
Arkadaşları

forevermurat

sglmhmt

Masyur
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: [SATLDI] | KIRIK SONY PSP-3000 MAVİ RENK BOL OYUNLU VE HAFIZA KARTLI !!!
Alıcı: bukalemuns
Tarih: 30 Haziran 2018; 16:28:17
Yorum
sıfır gibi ürün, hızlı ve sağlam kargo, teslimattan günler sonra bile malın arkasında duran satıcı. bukalemuns tavsiye ediyor. A+++++
İmza
Laptop: DELL 7566 - B6300W81C: i5 6300 HQ // GTX960M (4GB) // 8 GB DDR4 2133 mhz // 1 TB 5400 rpm

Desktop: MSI Z97S SLI PLUS // i5 4690k (Turbo Boost 3.9 GHz.) // Hyper 212 Evo CPU Soğutucusu (160 mm) // Gigabyte G1 GTX 970 ; stok hız 1380-7010 mhz // Corsair Vengeance PRO 2x4 DDR3, 1600 mhz // CORSAIR SPEC-02 MidT // Corsair VS 650 PSU (12v = 50A) // Samsung 850 Evo 120 GB // Seagate Barracuda 1 TB 64 mb 7200rpm (ST10000DM003-1CH162)
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.148