Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Memo83
Gerçek AdMehmet ACAR
Doğum Tarihi20 Şubat 1983
MeslekMemur
KonumDenizli,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Temmuz 2017
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 8 ay önce
Son giriş tarihi: 8 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Corsair K70 LUX RGB TR - SATILDI başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
------SATILDI------ Kutulu,garantili,faturalıdır. Fatura tarihi 28/06/2018 Corsair K70 LUX RGB TR Dizilim ( cherry mx red switch ) - 470 Lira EFT / ... Mesaja git »
Temiz Corsair Strafe Rgb Cherry MX Silent TR klavye -İstanbul- başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
Merhaba klavyem gayet temiz kullanıldı ve kusursuzdur. Sıfırdan tek farkı bir kaç aydır kullanılmış olmasıdır. Faturaları garanti belgesi tuş takımlar... Mesaja git »
Temiz Corsair Strafe Rgb Cherry MX Silent TR klavye -İstanbul- başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Hayırlı satışlar. Fiyat takip. Fotoğraf yükleme şansınız var mı?... Mesaja git »
Corsair K70 Rapidfire RGB 400tl başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
Merhabalar turkiyeden aldıgım klavyemi ihtiyacım olmadıgı için satıyorum.. Kutusu ne yazıkki yoktur.. Fiyat 500... Mesaja git »
Corsair M65 PRO RGB başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
Arkadaşlar herkese iyi günler; Corsair MM200 Medium Edition : Ürün sıfırdır, ihtiyaç fazlası olduğu için satılıktır. Boyutlar (360mm x300mm x 2mm) Fiy... Mesaja git »
Satılık SIFIR Corsair MM100 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
Satılık SIFIR Corsair MM100 (bantları açılmamıştır) Fiyat 23? Ödeme havale/EFT Kargo Alıcı Öder hangi kargo şirketini isterseniz oradan gönderilir Ery... Mesaja git »
BenQ XL2411 144hz 1ms monitör ve Corsair Strafe RGB başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Corsair Strafe için özelden PM attım. Mesajlara bakınca iletişime geçmeyi bekliyorum.... Mesaja git »
Satılık ASUS 24" VG248QE 3D 144hz 1ms Gaming Monitörü Kutulu Faturalı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
Merhaba Ürün bir süre kullanıldıktan sonra kutusuna koyularak paketlemiştir. Gelip bakabilir inceleybilirsiniz. Tertemiz sorunsuz. Arena Bilgisayardan... Mesaja git »
ASUS 24" VG248QE 1ms 144Hz Full HD HDMI+DP 3D Gaming Monitör başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
fiyat takip.... Mesaja git »
ASUS 24" VG248QE 1ms 144Hz Full HD HDMI+DP 3D Gaming Monitör başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
Ürün Kasım 2017 de Vatandan alınmıştır. Yani 3 aylık bir üründür. Kutusu Faturası herşeyi mevcuttur. En ufak bir çizik hasar darbe ölü piksel vs. bulu... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.154