Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Bgood
Gerçek AdBaki Good
Doğum Tarihi1 Ocak 2001
MeslekEconomist
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Haziran 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Honor'dan ekrana gömülü kamera | View 20 elimizde başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Erdi abi eline emeğine sağlık teknoloji sevgin ve aşkın, mesleğine olan sevgin gerçekten takdire şayan, her videoda sendeki teknoloji heycanını bana y... Mesaja git »
iOS 11 göre bir hızlanma oldunu söyleyebilirim ios 12 daha iyi gibi geldi bana ios 10 tabi her ikisinden daha iyiydi daha istikrarlı bir sürümdü bata... Mesaja git »
iOS 12 geçtim... Mesaja git »
Ben eksikleri yok demedim ama andorid herhangi bir tablet alsanız 1 yıl sonra güncelleme almayacaksınız en azından iyisiyle kötüyle Apple ürünlerini g... Mesaja git »
Huawei P9 kullanıcısıyım ancak tablette Apple tartışmasız en iyi ,telefon için aynı şeyi söyleyemem, ancak bir iPad almak çok masraflı oldu 750 dolar... Mesaja git »
Apple, yeni iPhone'ların üretimini ikinci kez azaltıyor başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Daha çok durduracak ??... Mesaja git »
iPad mini 5 önümüzdeki yılın başlarında gelebilir başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
iPad veya iPad minide en büyük beklentim ekran cam yüzey arasında bir boşluk olmaması iPad prodaki gibi cam bitişik bir ekran olsun 60 Hz olsun bu yan... Mesaja git »
Yeni yıla yepyeni bir stil ile girmeye hazır mısınız? başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Amazon.com.tr Braun ürünleri çok çok daha ucuz !... Mesaja git »
Yeni Hometech bilgisayarlar satışa sunuldu başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Zaten satıştaydı ? Hometech paraları yeni mi hesaba yatırdı dh ???... Mesaja git »
Xiaomi’nin Android Go telefonu ortaya çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Nokia 3310 yeni versiyonundan daha ucuz ?? xaomi bedavaya versin bu telefonu 100 dolar nedir ??... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
Economist,Analizci

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.156