Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mialtı
Gerçek AdSanane Meraklı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Haziran 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 4 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Snapdragon 855'li Lenovo Z5 Pro GT elimizde! Türkiye de ilk başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Emeğin için sağol. Senin sayende çok şey öğrendik.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Ankara Sıhhiye telefoncular çarşısında 15 numaralı dükkanda zeronun 360 diye bir ürünü varmış satıcı kendisi uyguladı hala kullanıyorum ne dokunmatik ... Mesaja git »
★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
->->->->-> KONU DAHİLİNDE GELİŞEN BAŞLIKLAR 1.TEKNİK ÖZELLİKLER 2.SATIŞ KANALLARI 3.İNCELEMELER 4.İMZA -------------------------------... Mesaja git »
HUAWEI MATE 20 PRO ANA KONU & kullanıcılar kulübü başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
HUAWEİ MATE 20 PRO Huawei Mate 20 Pro tanıtıldı. İşte uzun zamandır merakla beklenen Huawei‘nin en güçlü akıllı telefonu Mate 20 Pro özellikl... Mesaja git »
★★★ Samsung Galaxy Note 9 Ana Konu ★★★ Samsung Turkiye ekibi ve/veya Samsung Guney Kore merkezin Turki... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Note Fe için Zore zum body diye ekran film uygulaması yaptırdım kavisli kenarları da kaplıyor ve spigen slimarmor kılıfımla sorunsuz kullanıyorum. Tel... Mesaja git »
★★ General Mobile GM 9 Pro [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Adamların teknosaya gönderdikleri teşhir ürünü bile arızalı hemde kronik şarj soketi arızası. Görevli personel gmye bildirimlerini ve firmanın bunları... Mesaja git »
Okuduğunuzu hatırlamanıza yardımcı olan yazı tipi geliştirildi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Yanlış anlamaya müsait bir yazı tipi olmuş. Vakti olanlar tercih edebilir ama önemli olan hız ve hatırlama orantılı bir süreçse bu yazı tipi kesinlikl... Mesaja git »
Bence kırmızı tuş google asistan için yerleştirilmiş.... Mesaja git »
Telefon almak zorlaşıyor: BDDK vade sayısını 6'ya indirdi! başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Bu mantıkla anarşizme ramak kalıyor.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125