Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
petronas06
Gerçek Ad 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Ağustos 2006
2. el mesaj sayısı: 83
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 7 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kredi kartı borç yapılandırma nasıl olmalı? başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Ne yazıkki ticari kredi kartlarınıda kapsamıyor.... Mesaja git »
Bimeks'in zararı 3 ay içinde yaklaşık 50 katına çıktı! başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Avm kiraları böyle devam ederse daha çok firma kepenk kapatır etrafımdaki avm lere bakıyorum (antares,forum Ankara) kapatan kapatana.... Mesaja git »
ASTRA 1,3 CDTİ Kullanıcı yorumları başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
arkadaşlar merhaba astra h enjoy plus kullanıcısıyım arabama linkteki ürünü takabilirmiyim acaba yardımcı olurmusunuz https://www.sahibinden.com/... Mesaja git »
astra h orjinal xenon takmak??? konusunu başlattı (2 yıl önce)
Merhaba arkadaşlar opel astra h enjoy plus sahibiyim linkteki ürünü arcıma takmak istiyorum uyumlumudur acaba bunu haricinde başka bir şey almama gere... Mesaja git »
Nokianın bu inadını anlamıyorum şu an samsungun olduğu yerden çok daha ileri bi seviyede olabilirdi tabi android kullansaydı...... Mesaja git »
HTC ONE X Kullanıcıları Kulübü ve Destek Bölümü|4.2.2&Sense 5| başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 yıl önce)
http://img823.imageshack.us/img823/1302/w2jt.png HTC ONE X Kullanıcıları Kulübü ve Destek Bölümü Teknik Özellikler... Mesaja git »
...[ MOTOR YAĞI ile ilgili tüm paylaşımlar ]... başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Merhaba vezir hocam renault megane 2 1,6 16 v aracıma castrol yağ koymayı düşünüyorum castrolün kendi sitesinden baktığımda 5w40 edge turbo diesel yağ... Mesaja git »
...[ MOTOR YAĞI ile ilgili tüm paylaşımlar ]... başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Merhaba vezir hocam renault megane 2 1,6 16 v aracıma castrol yağ koymayı düşünüyorum castrolün kendi sitesinden baktığımda 5w40 edge turbo diesel yağ... Mesaja git »
Motorola Razr i video inceleme "Intel 2GHz İşlemcili İlk Telefon" başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Bence atom ismini değiştirmeli intel atom denince aklıma çok düşük performans geliyor...... Mesaja git »
HTC ONE X Kullanıcıları Kulübü ve Destek Bölümü başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Benim cihazım fransa cid numaralı RUU_ENDEAVOR_U_ICS_40_S_hTC_Asia_WWE_2.14.707.3_Radio_2.1204.123.18_release_270370_signed.exe bunu yüklesem olurum a... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Hakkında
DAİMA AMD

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141