Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Tahsildarr
Gerçek Ad 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Ocak 2017
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 16 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Premium araclarda sunroof xenon aranır tercih sizin tabiki.... Mesaja git »
PIONEER SE-MS5T-T Kulaklık (Yanıyooor) 168 TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bencede 69 dolarlik urunu 30 dolara aldik. Gerekli ozellikler olarak zaten fiyatını hakediyor ve diger mukayese edilen urunlerden daha agir buda bana ... Mesaja git »
Bu 1.0 tsi içinde geçerlimi torsiyon olması... Mesaja git »
Yabancı biriyle evlendim. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 gün önce)
Üsttekiler kendilerini komik mi sanıyorlar?... Mesaja git »
Hepsiburada Çoklu K.Kartı Kullanımı Başlamış başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Sagolasın yeni haberim oldu.... Mesaja git »
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Gidiş:7 Aralık Cuma Saw dan Esb ye saat 16:30 ve 19:00 arası Dönüş:10 Aralık Pzrtesi Esb den Saw a saat 07:00 09:30 arası uçuşlardan herhangi biri ... Mesaja git »
TT Evimde Mobil Wifi Tarifesi / 10GB 19TL-20GB 29TL başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Ben r216 aldım memnunum 18 22 mbps arası bulundugum bolgede... Mesaja git »
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Saw dan esb ye 30kasım 18:10 ve ya benzeri 3Aralık esb den saw a 09.10 ve benzeri uçuş için indirim yapabilecekler 1 kişi için pm lutfen.... Mesaja git »
Garanti Bankası’nın yeni uçuş kartı Shop&Fly başlıklı konuyu favorilerine ekledi (19 gün önce)
Garanti’nin Miles&Smiles da neden sessiz olduğu belli oldu. Özellikler Shop&Fly’la alışveriş; daha fazla mil, daha fazla seyahat... Mesaja git »
Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Üyelik dahil olabilirim... Mesaja git »
Arkadaşları

xyz35

crackerss1982

shinji mikami

hsnkrc
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık i5 2400 (190tl).
Alıcı: elninox27
Tarih: 8 Mart 2018; 23:43:43
Yorum
teşekkürler :)
Genel Puan

Ürün: Asus m2n mx se plus ve athlon 4400+ 45tl
Alıcı: Gerginix
Tarih: 7 Mart 2018; 23:31:04
Yorum
Süreç mükemmel. Tekrar alışveriş yapmak dileğiyle.
Genel Puan

Ürün: (Referans ilanıdır.) Uçak bileti sadece Amerika ve Uzak Doğu ülkeleri için %23 indirim.
Alıcı: latornavida
Tarih: 23 Aralık 2017; 22:27:19
Yorum
1300 TL'lik uçak bileti işlemi yaptık kendisiyle. Gayet ilgili, güvenilir bisirisi. İşlemleri adım adım fotoğraflayarak bana gönderdi ve biletleme işleminini hallettik. Tekrardan çok teşekkür ederim.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109