Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
britony
Gerçek Adbugra susam
Konumİstanbul,Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Ağustos 2006
2. el mesaj sayısı: 160
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xiaomi Mi Mix 3 *#* Ana Konu *#* başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 gün önce)
Xiaomi Mi Mix 3 Merhabalar, Telefon ile ilgili gelişmeler sayfada paylaşılacaktır. Xiaomi Mi Mix 3' ün lansmanı 25 Ekim'de yapıldı. Telef... Mesaja git »
Yok mu Avatarlara Yılbaşı Şapkası İsteyen ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Süper olmuş. Teşekkürler... Mesaja git »
Yok mu Avatarlara Yılbaşı Şapkası İsteyen ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Benimkine çok yakışır diye düşünüyorum... Mesaja git »
⚖OCAK 2019⚖ AKK(AKN)'sız Yani HIZ DÜŞMEYEN Tüm Paketler başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
25MBps altı AKK'sız paketleri paylaşmayacağım(10MBps, 16MBps gibi) zira AKK'ya girince zaten o hızlara düşüyor 1. Türk Telekom Fiber Altyapısı... Mesaja git »
Son zamanlarda bana sorulan sorulara hem cevap olması hemde 2019'da piyasanın beklediğinin aksine nasıl bir beklenti içinde olduğumu yazmak istedim. K... Mesaja git »
Doların 1,50 olduğu zamanları özledim :( başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Ne kadar naifmişim ya... Mesaja git »
Hocam o gösterdiğin ürünün üzerine kurutma makinesi koyulabileceğini ben sanmıyorum. bunun vibrasyonu var bilmem nesi var. Benim gönderdiğim ürünün f... Mesaja git »
kışın sürekli kullanıyoruz. Neden öyle diyosunuz?... Mesaja git »
Cevap: Seg KM 700 Çamaşır Kurutma Makinesi 599 TL Vsoutlet başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Hocam ben ürünü aldım ve kurdum. Mükemmel oldu. Universal bir ürün. Her makineye oluyor sanırım.... Mesaja git »
Hocam bende Beko olanından var. İstanbulda özellikle çamaşır kurutmaya yer olmayan evler için süper bir şey. Atıyosun çamaşırları 1 saat sonra kupkuru... Mesaja git »
Arkadaşları

ChaRisMaTiq1i

hiickimse

0sedan

armynel

fatihmc

sifirbeden

BARIŞ55
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sheer Driving Pleasure
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
ISS
Smile
Oyun Platformu
Wii
Takım
Galatasaray
Steam
Susamsburg
TV
LG
Ses Sistemi
Logitech
Notebook
Acer
Dünyadan Futbol
Juventus FC
Kulaklık - Amfi
Sennheiser

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094