Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Sdoner
Gerçek AdSerdar Döner
Doğum Tarihi1 Ocak 1981
MeslekEndüstri Müh.
Konumİstanbul,Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Ekim 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Oyun: FIFA 19 Pri-Sec: Sec Hak Alındığı Ülke: TR PSN Fiyat: 65 TL İletişim: PM, WhatsApp Ödeme: Garanti/İsbank Diğer Hak: Bende (hesabı ben açtım)... Mesaja git »
Mahkemeye kadar tutuklu kalacaklarki akılları başlarına gelsin, gerçi böyle vahşiler akillanmazlar, acaba savcı o görüntüde kendi oğlu kardeşi olsa se... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
SATILIK Oyun adı: FIFA 19 Hak: Pri Alındığı ülke: TR PSN Fiyat: 95? İletişim: PM Ödeme: EFT/Havale (İsbank/Garanti) Diğer Hak: Forumda (Hesabı ben ... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Hocam sağolun, ilk defa tam parasini vererek us psnden oyun aldım, bu arada mortal kombat xl plus ile 4.99 a aldım tavsiye ederim, yarım saatte oyunu ... Mesaja git »
Her yer Tükürük her yer Balgam ! başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Çöp kovalarının kaldırılmasının sebebi maalesef hayin bombalı saldırılar, bombaları çöp kovalarının içine yanina koyuyorlardi bunu önlemek için hakli ... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
SATILIK Oyun adı: The Worms Battlegrounds Pri-Sec: ÇİFT Hak Alındığı ülke: TR Fiyat: 18 TL İletişim: PM Ödeme: İsbank/Garanti Oyun adı: The... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
SATILIK Oyun adı: The Worms Battlegrounds Pri-Sec: ÇİFT Hak Alındığı ülke: TR Fiyat: 18 TL İletişim: PM Ödeme: İsbank/Garanti Oyun adı: The... Mesaja git »
SATILIK Oyun adı: FIFA 19 Pri-Sec: Sec hak Alındığı ülke: TR Fiyat: 64 TL İletişim: PM Diğer hak: Bende Ödeme: İsbank/Garanti Oyun adı: Th... Mesaja git »
Arkadaşları

Tatarovich

_RapiD_

T1WCM

Epsilon

suprose

residentevil5
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094