Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
arasss01
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Eylül 2016
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xiaomi Mi Mix 2 Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Beyler mi mix 2s ne zaman türkiyeye gelir bilgisi olan var mı?... Mesaja git »
Ben de n11 kuponuyla aşağıdaki linkten aldım. Bugün gelecek bakalım. Şanslı olan kazansın.... Mesaja git »
CINEMAXIMUM BİLET başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
Emaar 4dx için kullanılabilir. Nasıl yapıyoruz hocam? ... Mesaja git »
Orkun hocamdan bir adet mi5s 64 gb silver aldım. On numara satıcı. Ürün de çok güzel. Sanırım bundan sonra ailecek xiaomi dönemine geçicez. ... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Gerçekten mükemmel dedirtecek kadar güzel. Acaba ne zaman gelir Türkiye'ye? Fikri olan? ... Mesaja git »
İşte Türkiye'de Olay Yaratacak Motor "CFMoto 150NK" Geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Motoru almak istiyorum ama cesaret edemiyorum. Kullanıcılardan yorum alabilirsek çok güzel olur. Eminim benim gibi yorum bekleyen bir sürü kişi var. :... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Telefonu Orkun hocadan almaya karar verdim. Fakat şu iki seçenek arasında gidip geliyorum. Bu mu? Mi5s 64b white : Nakit: 1399 Taksitli: 1540 ... Mesaja git »
Her yerde siyahı övüyorlar, beyaza karşı hevesim kaçtı resmen. Bi on gün daha bekleyeceğim siyah için.... Mesaja git »
Hocam ne kadara aldın acaba?... Mesaja git »
Arkadaşlar mi5 ailesine katılmaya karar verdim fakat siyah rengini bulamıyorum. Sizce beklemeye değer mi? Hepsiburada da ürünü takip edenler oldu mu? ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.074